۱۴۰۲ چهارشنبه ۹ فروردين
دكتر رئوفی خواستار توسعه زیرساخت های ضروری دانشگاه شد
رئیس دانشگاه گفت: نیاز اصلی دانشگاه استقرار زیرساخت های مختلف می باشد.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی جهرم گفت: نیاز اصلی دانشگاه استقرار زیرساخت های مختلف می باشد.

دکتر رحیم رئوفی در جلسه بررسی توانمندی ها و مشکلات حوزه فناوری اطلاعات دانشگاه علوم پزشکی جهرم طی سخنانی با تشکر از بازدید مشاور وزیر بهداشت اظهارکرد: حضور مدیران فناوری اطلاعات وزارت بهداشت در این دانشگاه نشان دهنده اهمیت زیاد این حوزه در فرآیندهای کاری و خدمت رسانی می باشد.

وی با اشاره به اینکه امروزه فناوری اطلاعات بستر و زمینه تمام فعالیت ها شده است، افزود: هزینه های انجام شده در این حوزه در مدت زمان نسبتا کوتاهی از طریق صرفه جویی هایی که در فرآیندها ایجاد می کند به دانشگاه بر می گردد و لازم است فرآیندهای دانشگاه با سرعت بالای پیشرفت فناوری اطلاعات متناسب  و به روز گردد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی جهرم با اشاره به حضور وزیر بهداشت در جهرم در ایام برگزاری اولین کنگره بین المللی اخلاق تولید مثل اظهار کرد: در حال حاضر نیاز اصلی دانشگاه علوم پزشکی جهرم به عنوان یک دانشگاه مستقل در استان استقرار زیرساخت های مختلف می باشد و امیدوارم 

دکتر رئوفی با اشاره به اقدامات مقدماتی صورت گرفته در زمینه استقرار سیستم دخیره و انتقال تصاویر (پکس) بیان کرد: اجرای این طرح نیازمند تخصیص اعتبارات لازم می باشد و حمایت وزارت بهداشت در جهت اجرای این طرح بزرگ ضروری است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استقرار شکبه فیبرنوری را ازدیگر برنامه های  دانشگاه برشمرد و افزود: مجهز شدن دانشگاه به ارتباط فیبرنوری یکی از اهداف بلندمدت دانشگاه می باشد و با راه اندازی فیبرنوری امکان استفاده از پیشرفت های جدید در حوزه فناوری اطلاعات در دانشگاه می گردد.

در ادامه این جلسه دکتر ریاضی مسئول آمار و فناوری اطلاعات وزارت بهداشت ضمن تقدیر از پیشرفت های دانشگاه علوم پزشکی جهرم در حوزه فناوری اطلاعات حمایت خود را از اهداف و برنامه های این حوزه در دانشگاه جهرم اعلام کرد.

تاریخ:
1392/11/15
تعداد بازدید:
274
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني جهرم مي باشد.
Powered by DorsaPortal