۱۴۰۲ يکشنبه ۶ فروردين
دكتر رئوفی از تقدیر رهبر انقلاب از همایش اخلاق تولیدمثل خبر داد
دکتر رئوفی همزمانی برگزاری همایش اخلاق تولید مثل با غالب شدن گفتمان جمعیت در جامعه رخداد مهمی بود.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی جهرم گفت: همزمانی برگزاری همایش بین المللی تولید مثل در جهرم با غالب شدن گفتمان جمعیت در جامعه رخداد بسیار مهمی بود.

دکتر رحیم رئوفی رئیس همایش بین المللی "اخلاق تولید مثل" در جلسه تقدیر از دست اندرکاران اجرائی همایش گفت: خوشبختانه در زمان برگزاری همایش، شاهد حضور وزیر محترم بهداشت در جهرم بودیم که این امر به روند برگزاری این همایش کمک شایانی کرد.

رئوفی ضمن اشاره به سفر وزیر بهداشت به جهرم افزود: خوشبختانه دکتر هاشمی علی رغم مشغله زیاد حضور پر ثمری در جهرم داشت به طوریکه به زودی دو گروه کارشناسی  جهت پیگیری مصوبات سفر به دانشگاه می آیند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی جهرم ضمن اشاره به حضور مشاور رهبر انقلاب در جهرم جهت حضور برنامه افتتاحیه ادامه داد: مقام معظم رهبری از برگزاری این همایش مطلع بودند و تقدیر خود را از طریق آیت اله تقوی به دبیر علمی همایش اعلام کردند.

دکتر رئوفی در ادامه به نقاط قوت همایش اشاره کرد و افزود: سه مشخصه اصلی و ممتاز همایش امسال همدلی، سخت کوشی و پوشش مناسب رسانه ای بود و حضور وزیر بهداشت یکی از عوامل موثر در پوشش خوب رسانه ای از طریق صداو سیما و خبرگزاریها به حساب آمد و همچنین همزمانی همایش با غالب شدن گفتمان مربوط به جمعیت و تولید مثل در کشور اتفاق مبارکی بود که به انعکاس بهتر همایش کمک کرد.

 دکتر رئوفی در پایان خواستار استمرار فعالیت های دبیرخانه همایش بین المللی "اخلاق تولید مثل جهت پیگیری امور و تدوین نتایج همایش مذکور گردید.

تاریخ:
1392/11/01
تعداد بازدید:
499
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني جهرم مي باشد.
Powered by DorsaPortal