۱۴۰۲ سه شنبه ۸ فروردين
فرماندار جهرم: مسئله سلامت و بهداشت مردم اولویت اساسی دارد
جلسه شوراي امنيت غذايي و سلامت جهرم با حضور رئیس دانشگاه و اعضا برگزار شد
جلسه شوراي امنيت غذايي و سلامت  شهرستان جهرم با حضور رئیس دانشگاه علوم پزشکی جهرم و اعضا برگزار شد.

علی حسین رعيتي فرد طی سخنانی با اشاره به مهم بودن جایگاه امنیت غذایی در جامعه اظهار داشت: تامين امنيت و سلامت جامعه دو وظيفه دولتمردان است که تحقق اين دو وظيفه آرامش روحي و رواني در جامعه ايجاد مي کند و مردم را نسبت به آينده خوش بين و اميدوار مي کند.

فرماندار ویژه  جهرم ، مصوبات شوراي امنيت غذايي و سلامت را لازم الاجرا دانست و افزود : مسئله سلامت و بهداشت مردم بر بسياري از مسائل ديگر اولويت دارد و در آموزه هاي ديني ما به آن توجه خاص شده است تا آنجا که بهداشت و سلامت جزء دين ماست و متوليان جامعه موظف هستند به منظور حفظ و ارتقاء سلامت و بهبود کيفيت زندگي آحاد مردم ، تدابير مناسب را اتخاذ نمايند و در حفظ قلمرو سلامت همگاني جامعه قاطعانه اقدام کنند.

رعيتي فرد به موارد مطروحه پيرامون وضعيت بهداشتي شهرک صنعتي و کشتارگاه جهرم اشاره کرد و گفت : به رغم تلاش هاي انجام شده و اعتبارات گذاشته شده تا رسيدن به نقطه مطلوب فاصله داريم و مي بايست با جديت مشکلات بهداشتي کشتارگاه و سيستم دفع فاضلاب شهرک صنعتي پيگيري شود و نتيجه مطلوب حاصل گردد.

معاون استاندار فارس تاکید کرد: موضوع سلامت و بهداشت مردم قابل اغماض نيست و بايستي با متخلفان و متجاوزان به حريم سلامت مردم برخورد شود .

 

تاریخ:
1392/10/28
تعداد بازدید:
706
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني جهرم مي باشد.
Powered by DorsaPortal