۱۴۰۱ پنج شنبه ۱۴ مهر
بازديد نمايندگان دانشگاه علوم پزشكي شيراز از سامانه اتاق عمليات دانشگاه+عكس
نمايندگان دانشگاه علوم پزشكي شيراز از سامانه اتاق عمليات دانشگاه بازديد كردند و از نزديك در جريان فعاليت هاي اين سامانه قرار گرفتند.

نمايندگان دانشگاه علوم پزشكي شيراز از سامانه اتاق عمليات دانشگاه بازديد كردند و از نزديك در جريان فعاليت هاي اين سامانه قرار گرفتند.

در اين جلسه دكتر رحيم رئوفي طي سخناني به تبيين چگونگي تشكيل اتاق عمليات پرداخت و افزود: اتاق عمليات اتاق فكر نيست بلكه اتاق برنامه ريزي و بحران هم به تنهايي نمي باشد و در اين اتاق هدف گذاري عملياتي براي توسعه زيرساخت ها صورت مي گيرد.

وي افزود: اين عمليات ممكن است فكر به بحران، برنامه ريزي و غيره را در بر گيرد.

دكتر رئوفي خاطرنشان كرد: يكي از موفقيت هاي استقرار سامانه اتاق عمليات همراهي و همدلي همه پرسنل و مديران دانشگاه مي باشد.

نمايندگان دانشگاه علوم پزشكي شيراز نيز ضمن ابراز خرسندي از ايجاد سامانه اتاق عمليات در دانشگاه علوم پزشكي جهرم اعم استقرار و پايش برنامه هاي واحدها، همدلي و همراهي موثر كاركنان و مديران با رياست دانشگاه در راستاي اجراي برنامه ها، پر رنگ بودن خلاقيت در تدوين برنامه و اجراي آن و اخذ كليه پيشنهادهاي پرسنل در همه سطوح قدرداني كردند و اين موارد اشاره شده را نشان از پويايي و هدف گذاري بسيار خوب اين سامانه براي پيشرفت و عملياتي كردن ريزساخت هاي توسعه دانستند.

در ادامه معاونين و مديران دانشگاه گزارشي از نحوه اجراي اتاق عمليات در معاونت ها و ادارات دانشگاه ارائه كردند.

در خاتمه با حضور نماينده برنامه پايش دانشگاه شيراز با معاون توسعه برنامه پايش و اصلاحات نظام اداري مورد بررسي قرار گرفت.

 
 
 
 
 
تاریخ:
1394/08/26
تعداد بازدید:
59
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني جهرم مي باشد.
Powered by DorsaPortal