۱۴۰۱ دوشنبه ۴ مهر
فرماندار ويژه جهرم: اجراي طرح تحول سلامت در كشور موجب خوشحالي و افزايش اميد در بين مردم شد
فرماندار ويژه جهرم گفت: اجراي طرح تحول سلامت در كشور موجب خوشحالي و افزايش اميد در بين مردم شده است.

فرماندار ويژه جهرم گفت: اجراي طرح تحول سلامت در كشور موجب خوشحالي و افزايش اميد در بين مردم شده است.
عليرضا صحرائيان در جلسه مشترك بخشداران با رئيس و معاونين دانشگاه علوم پزشكي جهرم با ابراز خرسندي از اجراي صحيح طرح تحول سلامت در شهرستان جهرم بيان داشت: اجراي برنامه تحول سلامت و بهره‌مندي آحاد مردم از خدمات بهداشتي و درماني مي‌تواند سطح سلامت را در جامعه بالا برده و عموم مردم را از خدماتي بهتر و مطلوب‌تر بهره‌مند سازد.
وي افزود: درسايه اين تفاهم و همدلي، شرايط خاصي كه ايجاد شده مي توان اقدامات خوبي در اين راستا انجام داد.

فرماندار ويژه شهرستان جهرم اهميت به مسائل بهداشتي در بخش هاي تابعه مورد تاكيد قرار داد و تصريح كرد: حوزه بهداشت و درمان يكي از مهمترين بخش هاي است كه با زندگي مردم سر و كار مستقيم دارد كه بايد برنامه هاي اساسي براي ارتقاي آن به خصوص در بين مردم شهرهاي محروم و روستائيان انجام داد تا به حد مطلوب و استاندارد برسيم.  

در ادامه دكتر رحيم رئوفي رئيس دانشگاه طي سخناني با اشاره به دستاوردهاي اجراي طرح تحول نظام سلامت در سطح جامعه اظهار كرد: اجراي  اين طرح توانست به لبخند رضايت  رهبري و مردم منجر شود.

وي افزود: وزارت بهداشت در امر خدمت رساني به مردم در همه سطوح پيش قدم مي باشد.

دكتر رئوفي با اشاره به فعاليت هاي مراكز بهداشتي درماني روستايي و شهري در بخش ها خاطرنشان كرد: دانشگاه در امر خدمت رساني به مردم بخش ها پيش قدم است و از هيچ كوششي دريغ نمي كند.

وي ابراز اميدواري كرد: با همكاري مجموعه شهرستان و بخشداران مشكلات خانه هاي بهداشت و مراكز بهداشتي درماني روستاها رفع شود.

گفتني است در اين جلسه معاونين دانشگاه علوم پزشكي گزارشي از عملكرد حوزه بهداشت و درمان در سطح مراكز بهداشتي درماني و بيمارستان خاتم الانبياء (ص) خفر ارائه كرده همچنين بخشداران تابعه نيز مسائل و مشكلات در بخش هاي مربوطه را مطرح نمودند.

 
 
 
 
 
تاریخ:
1394/08/23
تعداد بازدید:
37
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني جهرم مي باشد.
Powered by DorsaPortal