۱۴۰۲ يکشنبه ۶ فروردين
دكتر رضایی: جهرم استعداد میزبانی از همایش های بین المللی دارد

نماینده جهرم گفت: سال ۷۱ به مقاصد تهدید نسل رسیدیم اما سیاست‌ها تغییر نکرد. 

محمدرضا رضایی در نخستین کنگره بین‌المللی اخلاق تولید مثل جهرم اظهارکرد: بر اساس منویات مقام معظم رهبری که ترسیم‌کننده راهبرد عزت و اقتدار ایران اسلامی است، نسل جوان، بانشاط و تحصیل‌کرده کشور، یکی از عوامل مهم پیشرفت جامعه به شمار می‌آید که سیاست‌های تهدید نسل خطری جدی برای از دست دادن این عامل ارزشمند است.

عضو هیئت رئیسه اولین کنگره اخلاق تولیدمثل افزود: هرچند کاهش نرخ رشد جمعیت در یک برهه‌ای از زمان درست بود، با این حال بر اساس تحقیقات و بررسی‌های علمی کارشناسان، در سال 71 به همان مقاصدی که از تهدید نسل وجود داشت رسیدیم و باید از آن پس، سیاست را تغییر می‌دادیم که این اتفاق رخ نداد.

دکتر رضایی گفت: جهرم افتخار دارد 1200 شهید والامقام تقدیم این کشور کرده است و در حکومت طاغوت پهلوی در کنار شهرهای بزرگ کشور مانند قم، تبریز و تهران حکومت نظامی را تجربه کند.

وی افزود: مردمان این دیار امانت دار مرقد مطهر عالم بزرگ جهان اسلام مرجع عالیقدر سید عبدالحسین نجفی لاری هستند و علمای بزرگی در این شهر سال ها زندگی کرده اند و درس ولایت و تدین به این مردم داده اند.

نماینده جهرم در مجلس خاطر نشان کرد: جهرم شهرستانی است که افتخار دارد دومین تولید کننده مرکبات کشور بوده و شهری است که لشکر مقدس المهدی (عج) توسط جوانان عزیز و غیور این شهر حمایت و پشتیبانی می شد.

رضایی گفت: از سه سال قبل به ابتکار امام جمعه جهرم همایش هایی برگزار می شود که با توجه به دغدغه مقام معظم رهبری بحث تهدید نسل و پیری جمعیت را مورد توجه قرار داده است.

رضایی خاطر نشان کرد: امروز بعد از برگزاری چند همایش بین المللی در جهرم این موضوع جا افتاده است که این شهرستان توانمندی و استعداد میزبانی از همایش های بین المللی را دارد.

عضو هیئت رئیسه اولین کنگره اخلاق تولیدمثل بیان کرد: حضور اساتیدی از حوزه و دانشگاه و مسئولان عالی رتبه کشور در این شهرستان قابل تقدیر است و همه باید قدر این همایش را بدانیم چراکه به طور قطع فواید بسیار برای شهرستان، کشور و نظام دارد.

تاریخ:
1392/09/29
تعداد بازدید:
180
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني جهرم مي باشد.
Powered by DorsaPortal