۱۴۰۱ دوشنبه ۴ مهر
چهارشنبه وزیر بهداشت برای شركت در همایش بین المللی اخلاق تولیدمثل به جهرم سفر می كند

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی جهرم از برگزاری نخستین همایش بین‌‌المللی اخلاق تولید مثل با حضور وزیر بهداشت در این شهرستان خبر داد.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی جهرم از برگزاری نخستین همایش بین‌‌المللی اخلاق تولید مثل و سومین همایش ملی شیوه‌های نوین درمان ناباروری با حضور وزیر بهداشت و اندیشمندان داخلی و خارجی از ۲۶ آذرماه به مدت ۳ روز در این شهرستان خبر داد.

دکتر رحیم رئوفی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: بسیاری از علوم مانند مباحث فقهی، روانشناختی، اجتماعی و غیره در بحث شیوه‌های نوین تولید مثل دخیل بوده و باید علوم مختلف همزمان با علم پزشکی حرکت کرده تا نابسامانی به وجود نیاید.

رئیس اولین همایش بین المللی اخلاق تولیدمثل اظهار داشت فقه پویای شیعه پاسخگوی بسیاری از سئوالات در رابطه با مسائل نوین پزشکی و درمان های ناباروری بوده و در این زمینه به نتایج خوب و دارای اهمیتی دست یافته است.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی جهرم با اشاره به برگزاری نخستین همایش بین‌المللی اخلاق تولید مثل و سومین همایش ملی اخلاق و شیوه‌های نوین درمان ناباروری در این شهرستان  بیان کرد: این همایش از 26 آبان به مدت 3 روز به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی جهرم برگزار می‌شود.

دکتر رئوفی با بیان اینکه تأکید مقام معظم رهبری در راستای رشد جمعیت کشور به موضوع این همایش رونق بهتری بخشیده است، خاطرنشان کرد: در این همایش مشاور مقام معظم رهبری و رئیس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه کشور، وزیر بهداشت، رئیس مرکز پژوهش های مجلس، رئیس کمیسیون بهداشت مجلس، استاندار فارس، برخی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی همچنین اندیشمندان داخلی و خارجی در حوزه علمی و فقهی پزشکی به سخنرانی می‌پردازند.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی جهرم با اشاره به اهمیت برگزاری این همایش بیان کرد: حرکت در راستای حل مشکلات اخلاقی جامعه با توجه به اینکه این مهم به عنوان یک بحث چالش برانگیز در جهان مطرح است، تبیین سخنان رهبر معظم انقلاب در رابطه با رشد جمعیت کشور و معرفی جهرم به عنوان مرکز و قطب درمان ناباروری در آینده با توجه به ظرفیت‌های موجود در این شهرستان، از اهداف برگزاری این همایش در جهرم است.

تاریخ:
1392/09/25
تعداد بازدید:
509
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني جهرم مي باشد.
Powered by DorsaPortal