۱۴۰۲ يکشنبه ۶ فروردين
امام جمعه جهرم: رهبر انقلاب به برگزاری همایش اخلاق تولیدمثل به نحو پربار تأكید دارند

امام جمعه جهرم گفت: برگزاری همایش اخلاق تولیدمثل مورد توجه مقام معظم رهبری قرار گرفته است.

امام جمعه جهرم گفت: برگزاری همایش اخلاق تولیدمثل مورد توجه مقام معظم رهبری قرار گرفته است.

حجت‌الاسلام و المسلمین دکتر لطف‌الله دژکام در خطبههای جمعه گذشته نمازجمعه جهرم با اشاره به دیدار اعضای شورای عالی انقلاب فرهنگی با رهبر معظم انقلاب، اظهار کرد: سخنان رهبری در این دیدار باید مورد توجه مردم و مسئولان قرار بگیرد و سعی شود که این مسائل در کشور اجرایی شود.

وی با بیان اینکه مردم باید مسائل مورد تأکید رهبر معظم انقلاب را از مسئولان مطالبه کنند، افزود: رهبری انقلاب مطالبه کردن توسط مردم به ویژه جوانان را مورد تأکید قرار دادند.

این استاد حوزه و دانشگاه با اشاره به تأکیدات مقام معظم رهبری مبنی بر افزایش جمعیت کشور، گفت: در این دیدار رهبری انقلاب برای چهارمین مرتبه بر رشد جمعیت کشور تذکر دادند و فرموند که نباید جمعیت شیعه در ایران کمتر از فرقه‌ها باشد.

عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی جهرم با اشاره به برگزاری همایش بین‌المللی اخلاق و شیوه نوین درمان ناباروری در هفته آینده، خاطرنشان کرد: این همایش با حضور شخصیت‌های داخلی و خارجی برگزار می‌شود.

نماینده ولی فقیه در جهرم با اشاره به اینکه برگزاری این همایش مورد توجه مقام معظم رهبری قرار گرفته است، بیان کرد: دبیر شورای انقلاب فرهنگی در ارائه گزارش به رهبری انقلاب به برگزاری این همایش در جهرم اشاره کرده است.

امام جمعه جهرم افزود: رهبری انقلاب به برگزار شدن این همایش به نحو بهتر و پربارتر تأکید دارند.

حجت‌الاسلام و المسلمین دکتر لطف‌الله دژکام با اشاره به بخش دیگری از سخنان رهبری معظم انقلاب در دیدار اعضای شورای عالی انقلاب فرهنگی، مبنی تلاش غرب برای اختلاط زن و مرد در ایران، خاطرنشان کرد: حفظ حریم زن و مرد باید در جامعه مورد توجه واقع شود و عدم مراعات این مهم سبب بروز مسائل حادتر می‌شود.

وی تصریح کرد: باید این مهم در ادارات دولتی نیز مراعات شود.

امام جمعه جهرم روز پژوهش و روز وحدت حوزه و دانشگاه را گرامی‌داشت و به روح پرفتوح شهید مفتح نیز درود فرستاد.

تاریخ:
1392/09/23
تعداد بازدید:
333
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني جهرم مي باشد.
Powered by DorsaPortal