۱۴۰۱ پنج شنبه ۱۴ مهر
معارفه معاون جدید بهداشتی دانشگاه علوم پزشكی جهرم
طی مراسمی دکتر رحمانیان به سمت معاون بهداشتی دانشگاه معرفی شد.
دکتر رحیم رئوفی در مراسم معارفه معاون جدید بهداشتی دانشگاه گفت: با اجرای طرح پزشک خانواده فشار زیادی به مجموعه وارد شد و طرح بسیار خوبی در راستای عدالت اجتماعی بود که شاید شروع عجولانه، باعث آسیب به روند اجرای این طرح گردیدکه در همین راستا ما در حال بازبینی و اجرای درست برنامه پرشک خانواده در سطح پایگاه های بهداشتی درمانی به صورت پایلوت هستیم.

وی افزود: این طرح با همت زیاد ریاست وقت دانشگاه ومعاونت های توسعه و بهداشتی همراه همت خستگی ناپذیر مجموعه معاونت بهداشتی شروع شد.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی جهرم بیان کرد: همه همکاران را به حسن خلق و تلاش مجدانه به همراه تفکر در حوزه مسئولیت و عمل بدون شتاب زدگی دعوت می کنم البته پرسنل مرکز بهداشت ساده و بی آلایش انرژیک و خلاق هستند که باید از این انرژی و خلاقیت در مسیر توسعه زیرساخت های بهداشتی استفاده بهینه کرد.

دکتر رئوفی با تشکر از دستاوردهای حوزه بهداشت دانشگاه اظهار کرد: معاونت بهداشتی ما همیشه در همه واحدها شاخص های خوبی در سطح کشور داشته است و این روند خوب در تمامی واحدهای این مجموعه به چشم می آید.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی جهرم تصریح کرد: اگر خواهان روند بهتری در سطح دانشگاه هستیم، مجموعه باید درآمدزایی داشته باشد که در حال انجام مقدمات ایجاد بسترهای این کار توسط یک تیم مجرب در سطح دانشگاه هستیم و این امر همت همه همکاران می طلبد زیرا یکی از اعضای تیم شما می باشید.

دکتر رئوفی بیان کرد: شهرک سلامت در حال مطالعه و برنامه ریزی است که کمک بسیاری به حوزه بهداشت و درمان شهرستان جهرم می کند و این کار نیاز به پتانسیل و حمایت های شما دارد.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی جهرم  با اشاره به مهم بودن همدلی و همراهی مجموعه اظهار کرد: باید همه باهم همگام در مسیر توسعه همه جانبه مجموعه دانشگاه حرکت کنیم البته همکاری بین بخشی ضعیف بوده و همکاری فرابخشی در کشور ما جایگاه خوبی ندارد.

وی ابراز امیدواری کرد: با نیت پاک رهبر معظم انقلاب و همت مدیران نظام و دولت همچنین همدلی و همراهی مجموعه همکاران این دوره جدید را بگذرانیم تا گشایشی در بهبود وضعیت سلامت کشور در تمامی حوزه ها باشد.

در این مراسم با تشکر از تلاش های دکتر مهدی مصلی نژاد معاون سابق، دکتر کرامت اله رحمانیان به سمت معاون جدید بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی جهرم معرفی شد.
تاریخ:
1392/09/06
تعداد بازدید:
717
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني جهرم مي باشد.
Powered by DorsaPortal