۱۴۰۱ سه شنبه ۵ مهر
رئيس دانشگاه در جمع خبرنگاران: در هفته دولت چندين طرح بهداشتي درماني به بهره برداري مي رسد.
رئيس دانشگاه علوم پزشكي جهرم در جمع خبرنگاران گفت: در هفته دولت چندين طرح بهداشتي درماني به بهره برداري مي رسد.

رييس دانشگاه علوم پزشكي جهرم در جمع خبرنگاران گفت: در هفته دولت چندين طرح بهداشتي درماني به بهره برداري مي رسد.

دكتر رحيم رئوفي در جمع خبرنگاران ضمن تبريك روز پزشك و دهه كرامت با اشاره به دستاوردهاي بخش سلامت گفت: با اجراي طرح تحول نظام سلامت، رهبر معظم انقلاب، دولت و مردم ابراز رضايت كردند كه اجراي خوب اين طرح لبخند رضايت بر لبان مردم نشاند و باعث تلطيف آلام بيماران گرديد.

رئيس دانشگاه با اشاره به خدمت رساني بخش درماني جهرم گفت: خدمات رساني بيمارستان ها و كلينيك هنري جهرم با توجه به خدمت رساني به مردم جنوب فارس و كشور جوابگوي اين شهرستان نيست و به زودي براي تسهيل در امر نوبت دهي به صورت اينترنتي و شبانه روزي اقدام مي گردد.

وي با اشاره به ساخت بيمارستان 240 تختخوابي جهرم اظهار كرد: در سفر وزير بهداشت به جهرم، وي بازديدي از اين پروژه داشت كه با تدبير دكتر هاشمي اين پروژه تا آخر دولت يازدهم تكميل مي گردد.

دكتر رئوفي ضمن اشاره به در پيش بودن هفته دولت بيان كرد: باتوجه به نزديك شدن به هفته دولت پروژه هاي چندين پروژه بهداشتي درماني خدماتي اعم از يك مركز بهداشتي درماني شبانه روزي خير ساز، 2 خانه بهداشت، 2 پايگاه اورژانس جاده اي و يك سالن اجتماعات با اعتباري بالغ بر 14 ميليارد ريال در جهرم به بهره برداري مي رسد.

 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
تاریخ:
1394/05/31
تعداد بازدید:
33
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني جهرم مي باشد.
Powered by DorsaPortal