۱۴۰۲ چهارشنبه ۹ فروردين
معارفه معاونین جدید دانشگاه علوم پزشكی جهرم+عكس
سرپرست دانشگاه گفت: تدوین و کاربردی شدن برنامه های استراتژیک دانشگاه از مهمترین اهداف می باشد.
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی جهرم در مراسم تکریم و معارفه معاونین این دانشگاه گفت: تدوین و کاربردی شدن برنامه های استراتژیک دانشگاه یکی از مهمترین اهداف مدیریتی بنده می باشد.

دکتر رحیم رئوفی در این مراسم ضمن تشکر و قدردانی از زحمات معاونین سابق اظهار کرد: تغییر و تحول امور معاونت ها با همان جدیت گذشته پیگیری شود.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی جهرم با ذکر روایتی از حضرت علی(ع) در خصوص لزوم تعادل در تصمیم گیری ها بیان کرد: در وهله اول حسن خلق یعنی اخلاق در مواجه با تصمیم گیری ها مهم است و در وهله دوم صبر بر مشکلات و عدم تعجیل در تصمیم گیری ها همراه با تلاش همزمان شدن تلاش ها با تعقل و تدبر از اهمیت بسیاری برخوردار است.

دکتر رئوفی اظهار کرد: تدوین و کاربردی شدن برنامه های استراتژیک دانشگاه یکی از مهمترین اهداف مدیریتی بنده می باشد که در این خصوص هدفگذاری  و تبیین جایگاه فعلی و مقصد حرکت مدیریتی باید در اولویت برنامه ها قرار گیرد.

وی افزود: بسیار مهم است که جایگاه فعلی دانشگاه در حال حاضر به خوبی شناخته شود و کارهای لازم جهت رسیدن به اهداف بلندمدت دانشگاه برنامه ریزی گردد البته در راس همه اینها درنظر گرفتن رضای خداوند و پایبندی به اصول مهم است

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی جهرم با تاکید بر لزوم درآمدزایی در این دانشگاه تصریح کرد: درآمدزایی بسیاری از رکودها رفع می کند و زمینه پیشرفت و توسعه همه جانبه دانشگاه را فراهم می کنددر همین رابطه ایجاد شهرک سلامت و ارائه تمام خدمات سلامت به صورت یکجا، در این شهرک به شهروندان به این امر کمک می کند.

دکتر رئوفی ضمن اشاره به سخنان امام جمعه جهرم در بحث توسعه علمی شهرستان در خطبه های نمازجمعه اظهار کرد: خوشبختانه ابزارهای لازم برای توسعه وجود دارد و تمام تلاش ها باید به سمت اجرایی شدن منویات امام جمعه جهرم صورت گیرد.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی جهرم در خاتمه با اشاره به مشکلات عدیده بودجه بر مدیریت هوشمند مالی و مدیریت صحیح نیروی انسانی دانشگاه تاکید کرد.

در این مراسم دکتر سید امیدرضا ذکاوت معاون آموزشی، دکتر رضا صحرایی معاون درمان و دکتر محمد رادمهر به سمت معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی دانشگاه علوم پزشکی جهرم معرفی شدند.
تاریخ:
1392/08/29
تعداد بازدید:
998
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني جهرم مي باشد.
Powered by DorsaPortal