۱۴۰۱ جمعه ۱۵ مهر
سفر بازرس حوزه رياست وزارت بهداشت جهت بررسي اتاق عمليات دانشگاه
بازرس حوزه رياست وزارت بهداشت جهت بررسي و ارزيابي اتاق عمليات دانشگاه به جهرم سفر كرد.

 بازرس حوزه رياست وزارت بهداشت جهت بررسي و ارزيابي اتاق عمليات دانشگاه به جهرم سفر كرد.

به گزارش وبدا، دكتر فرهاد رضوان در پاسخ به خبرنگار دانشگاه گفت : هدف از سفر طراحي يك سيستم به روز رساني اطلاعات بهداشتي وزارت  بهداشت در سطح كشور بوده كه شامل تمامي خانه بهداشت ها و مراكز درماني تحت پوشش شهرستانها و استانهاي كشور نيز مي شود.

وي افزود: اين امر در برنامه ريزي دست اندركاران و شخص خود وزير بهداشت به راحتي در دسترس قرار مي گيرد.

دكتر رضوان اظهار كرد: اين سفر به دستور شخص وزير پس از سفر اخير وي به جهرم و بازديد او از اتاق عمليات بوده و اتاق عمليات دانشگاه علوم پزشكي جهرم براي اولين بار در يك دانشگاه طراحي شده و در سطح كشور بي نظير است.

بازرس حوزه رياست وزارت بهداشت اظهار داشت: تاكنون دانشگاههاي  ديگر نيز به نوعي در ارائه عملكردشان به وزارت خانه از ارسال به طرق مختلف استفاده كرده اند اما تاكنون چنين سيستمي با اين حجم اطلاعات به ريز  نبوده است.

 وي تصريح كرد: اين اطلاعات در اين سامانه باعث مي شود كه هر مديري به راحتي نقاط ضعف و قوت خود را تشخيص دهد , مدير متوجه كمبود هاي ساختاري شده و راحت تر كنترل شاخص ها و شناسايي عملكردها مي كند.

وي اضافه كرد: اين سيستم به روز باعث ميشود كه تعديل به صورت كلان نبوده وشاخص مشخص ميكند كه ديتاها به ريز ترسيم گردد.

دكتر رضوان خاطرنشان كرد: قرار گرفتن در فضاي مجازي كافي نيست و از ديگر قابليت اين سيستم اين است كه هر گروه مي تواند به صورت حضوري در اين فضاي فيزيكي قرار گرفته  و خود اتاق عمليات تأثير بسزايي بر روحيه پرسنل و مديران و عملكرد ايشان دارد دركل مهم ترين ويژگي اين سامانه رسيدن به شاخص و به ريز بودن اطلاعات مورد نياز دستگاههاي تحت پوشش خود است.  

تاریخ:
1394/05/05
تعداد بازدید:
86
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني جهرم مي باشد.
Powered by DorsaPortal