۱۴۰۱ پنج شنبه ۱۴ مهر
دعوت دانشگاه براي شركت در راهپيمايي روز جهاني قدس
در آستانه روز جهاني قدس دانشگاه علوم پزشكي جهرم با صدور بيانيه اي ضمن اعلام همبستگي با مردم فلسطين، از آحاد مردم هميشه در صحنه جهت حضور پرشور در راهپيمايي اين روز دعوت مي نمايد.

در آستانه روز جهاني قدس دانشگاه علوم پزشكي جهرم با صدور بيانيه اي ضمن اعلام همبستگي با مردم فلسطين، از آحاد مردم هميشه در صحنه ايران اسلامي جهت حضور پرشور در راهپيمايي اين روز دعوت مي نمايد.

متن كامل اين بيانيه به شرح زير مي باشد:

ملت هاي آزادي خواه دنيا در آخرين جمعه ماه مبارك رمضان شاهد يك حركت يكپارچه جهت بيان مظلوميت پاره تن جهان اسلام يعني مردم فلسطين هستند؛ حركتي كه با ديدگاه انديشمندانه امام خميني(ره) پايه گذاري شد تا مسئله فلسطين، هيچ گاه به فراموشي سپرده نشود.

از سال 1358 با توجه به دعوت امام خميني (ره) ملت هاي آزادي خواه جهان فارغ از نگاه جنسيتي و قومي هر ساله پرشورتر از گذشته، عليه ظلم غاصبان قدس شريف فرياد بر مي آورند؛ تا به فضل خداوند با اتحاد و حركت جهادگونه ملت هاي مسلمان طومار اين رژيم غاصب را در هم خواهند پيچيد.

حمايت پوشالي قدرت هاي مدعي حقوق بشر از اقدامات ظالمانه رژيم صهيونيستي و تحولات منطقه باعث شده روز به روز بر ذلت اسرائيل افزوده شود، لذا مردم روزه دار ايراني اسلامي و ملت هاي آزاديخواه دنيا با حضور گسترده در راهپيمايي روز جهاني قدس و فريادهاي مستحكم خود ضمن حمايت از مردم ستمديده و مظلوم فلسطين انزجار خويش را از ظلم و جنايت و كشتار رژيم نامشروع صهيونيستي اعلام كنند.

دانشگاه علوم پزشكي جهرم ضمن اعلام همبستگي با مردم مظلوم فلسطين با تاسي از امام خميني(ره) و رهبر معظم انقلاب از آحاد ملت هميشه در صحنه ايران اسلامي بويژه جامعه پزشكي كشور دعوت مي نمايد همراه و همگام با صفوف بهم فشرده ملت ايران اسلامي، در راهپيمايي روز جهاني قدس شركت نموده و حمايت همه جانبه خود را از مردم مظلوم فلسطين و محور مقاومت در منطقه اعلام نمايند.

تاریخ:
1394/04/16
تعداد بازدید:
28
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني جهرم مي باشد.
Powered by DorsaPortal