۱۴۰۱ پنج شنبه ۱۴ مهر
بازديد نيمه شب فرماندار ويژه جهرم از بيمارستان پيمانيه+عكس
فرماندار ويژه شهرستان جهرم بامداد روز دوشنبه از بيمارستان پيمانيه بازديد كرد.

فرماندار ويژه شهرستان جهرم بامداد روز دوشنبه از بيمارستان پيمانيه بازديد كرد

عليرضا صحرائيان به منظور بررسي روند ارائه خدمات درماني، مشكلات مردم، ميزان رضايت مندي بيماران و كاركنان از خدمات دولت در نظام تحول سلامت از بخش هاي  مختلف بيمارستان پيمانيه به صورت سر زده بازديد كرد.

در اين بازديد كه تا پاسي از شب به طول انجاميد ، با مسئولان بخش ها، تعدادي از مراجعين و همراه بيمار در خصوص نحوه رسيدگي به مشكل آنان در اين بيمارستان گفتگو و تذكرات لازم را براي تسهيل در روند رسيدگي به مسائل و مشكلات آنان به رئيس بيمارستان صادر نموده و همچنين از بيماران بستري در بخش هاي مختلف اين بيمارستان نيز عيادت كرد.

فرماندار ويژه شهرستان جهرم در حاشيه اين بازديد ضمن تقدير از رئيس، پزشكان، پرستاران  و پرسنل زحمتكش بيمارستان تاكيد كرد:رسيدگي و ارائه خدمات بهينه به بيماران و اتخاذ تدابير لازم براي رفع مشكلات درماني آنان در اولويت كاري مسئولان ذيربط بيمارستان قرار گيرد.

 وي افزود: مسئولان و مديران بيمارستان و بخش هاي مختلف بايد در جهت بهبود وضعيت موجود و ارتقاي سطح خدمات به بيماران تلاش نمايند.

گفتني است در اين ديدار كه دكتر بمانا رئيس بيمارستان پيمانيه مهندس صحرائيان معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان جهرم را همراهي ميكرد گزارشي از نحوه خدمت رساني به بيماران و موانع و مشكلات موجود بيمارستان را ارائه نمود.

 
 
 
 
 
 
تاریخ:
1394/04/01
تعداد بازدید:
108
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني جهرم مي باشد.
Powered by DorsaPortal