۱۴۰۲ يکشنبه ۶ فروردين
رئيس دانشگاه: 100 مركز بهداشتي درماني در اجراي طرح نسخ الكترونيك فعال هستند
رئيس دانشگاه علوم پزشكي جهرم گفت: حدود 100 مركز بهداشتي درماني و 150 پزشك در بخش هاي دولتي و خصوصي در اجراي طرح نسخ الكترونيك فعال خواهند بود.

رئيس دانشگاه علوم پزشكي جهرم گفت: حدود 100 مركز بهداشتي درماني و 150 پزشك در بخش هاي دولتي و خصوصي در اجراي طرح نسخ الكترونيك فعال خواهند بود.

دكتر رحيم رئوفي در جمع خبرنگاران در خصوص اجراي طرح نسخ الكترونيك در جهرم گفت: با توجه به برنامه تحول سلامت در كشور در سامانه نسخ الكترونيك دفترچه كامل حذف مي شود و تمامي اطلاعات پزشكان و بيماران اعم از دارويي، پاراكلينيك و آزمايش ها در اين سامانه وجود داردو مديريت نسخ در اختيار پزشك  قرار مي گيرد.

وي افزود: در اين طرح پزشك از داروهاي مصرفي بيمار اطلاع دارد و به نوعي در تشخيص و مديريت بيماري نقش سازنده اي مي توان ايفا كرد.

دكتر رئوفي با اشاره زمان اجراي اين طرح در جهرم تصريح كرد: شروع شدن طرح نسخ الكترونيك به تنهايي توسط وزارت بهداشت امكان پذير نيست و همكاري سازمان هاي بيمه گر جهت شروع طرح الزامي است.

رئيس دانشگاه علوم پزشكي جهرم با اشاره به نحوه اجراي اين طرح در اين شهرستان بيان كرد: حدود 100 مركز بهداشتي درماني و 150 پزشكي در بخش هاي دولتي و خصوصي در اجراي طرح نسخ الكترونيك فعال خواهند بود.

دكتر رئوفي خاطرنشان كرد: ما در جهرم تمامي زيرساخت هاي اجراي طرح آماده كرديم و به محض ابلاغ وزارت بهداشت اجرايي مي كنيم و بحمداله در مسير آماده سازي زيرساخت هاي طرح نسخ الكترونيك در جهرم زحمات بسياري كشيده شده و در بين شهرهاي پايلوت ما از برنامه زمان بندي نيز جلوتر هستيم.

تاریخ:
1394/03/26
تعداد بازدید:
50
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني جهرم مي باشد.
Powered by DorsaPortal