۱۴۰۲ چهارشنبه ۹ فروردين
تقدير وزير بهداشت از مسئول روابط عمومي دانشگاه علوم پزشكي جهرم + عكس
وزير بهداشت، درمان و آموزش پزشكي در همايش روابط عمومي دانشگاه ها با اهداي لوح سپاس به مسئول روابط عمومي دانشگاه علوم پزشكي جهرم، از خدمات فعالان در اين عرصه تقدير كرد و افزود: وزارت بهداشت وارد فعاليتهاي سياسي نمي شود.

 وزير بهداشت، درمان و آموزش پزشكي در همايش روابط عمومي دانشگاه ها با اهداي لوح سپاس به مدير روابط عمومي دانشگاه علوم پزشكي جهرم، از خدمات فعالان در اين عرصه تقدير كرد و افزود: وزارت بهداشت وارد فعاليتهاي سياسي نمي شود.

دكتر سيد حسن هاشمي وزير بهداشت، در اجلاس مديران روابط عمومي دانشگاه هاي علوم پزشكي كشور، سازمان هاي تابعه و مسئولان روابط عمومي معاونت هاي ستاد مركزي، با اهداي لوح سپاسي از خدمات مدير روابط عمومي دانشگاه علوم پزشكي جهرم قدرداني كرد.

دكتر سيدحسن هاشمي در اجلاس مديران روابط عموي دانشگاههاي علوم پزشكي كشور، سازمان‌هاي تابعه و مسئولين روابط عمومي معاونت هاي ستاد مركزي ضمن بيان اين مطلب گفت: دانشگاههايي كه به بخش روابط عمومي توجه دارند مديران هوشمندي دارند.

 وزير بهداشت خطاب به مديران روابط عمومي ها گفت: كار شما به تصويركشيدن خدمات دولت در حوزه سلامت است و در عين حال شما مي توانيد امين مردم باشيد و از طريق سامانه هاي ايجاد شده گوش شنوا داشته باشيد و مشكلات مردم را به مسئولين منتقل كنيد.

روزانه دو ساعت براي حوزه روابط عمومي وقت مي گذارم

دكتر هاشمي  با اشاره به حساسيت و اهميت بخش روابط عمومي گفت: در يك سال و نيم گذشته روزانه از يك تا دو ساعت در حوزه روابط عمومي وقت گذاشته ام.

دكتر هاشمي با بيان اين كه روابط عمومي ها ابزار مهم مديريت ها هستند، گفت: مديران بايد بدانند كه محيط خارج از سازمان اعم از مردم، ذينفعان و همكاران چه قضاوتي درباره تصميمات و برنامه هاي مديران دارند و در عين حال مديران نياز به حمايت دارند كه اين حمايت را از طريق روابط عمومي با به تصوير كشيدن اقدامات مثبت آنها به دست مي آورند.

وزير بهداشت با تاكيد بر اهميت حوزه روابط عمومي گفت: سرمايه گذاري در حوزه روابط عمومي هزينه نيست بلكه بسيار ارزشمند و عين سرمايه گذاري است.

 وزارت بهداشت وارد فعاليتهاي سياسي نمي شود

وزير بهداشت در پايان به مديران روابط عمومي تاكيد كرد كه وزارت بهداشت دستگاهي خدماتي است و دستگاههاي خدماتي بايد از ورود به فعاليتهاي سياسي اجتناب كنند.

با انتشار اخبار به موقع، فضاي شايعات را ببنديم

وزير بهداشت در ادامه با اشاره به برگزاري آزمون دستياري و زحمات طاقت فرسا براي برگزاري اين آزمون در كمال سلامت و صحت گفت: متاسفانه در فضاهاي مجازي اتهاماتي به حوزه ما وارد مي شود و ما بايد با دادن به موقع خبر، فضا را بر روي شايعات ببنديم چرا كه معتقدم هرجا بي خبري باشد شايعات قوت مي‌گيرد و شايعه مخرب است.

وزير بهداشت در بخش ديگري از سخنان خود خطاب به ميدان روابط عمومي دانشگاهها اظهار داشت هرگونه مشكلات كاري خود در دانشگاهها را به مركز روابط عمومي منتقل كنند.

شايان ذكر است كه دكتر عباس زارع نژاد، مشاور و رئيس مركز روابط عمومي و اطلاع رساني وزارت بهداشت و دكتر محمد آقاجاني معاون درمان و دبير ستاد كشوري برنامه تحول نظام سلامت نيز با اهداي لوح هايي جداگانه، از خدمات مدير روابط عمومي دانشگاه علوم پزشكي جهرم در عرصه اطلاع رساني حوزه سلامت، قدرداني كردند.

  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
تاریخ:
1394/03/10
تعداد بازدید:
76
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني جهرم مي باشد.
Powered by DorsaPortal