۱۴۰۱ پنج شنبه ۱۴ مهر
فرماندار ويژه جهرم از اتاق عمليات دانشگاه بازديد كرد+عكس
.معاون استاندار فارس و فرماندار ويژه جهرم از اتاق عمليات دانشگاه بازديد كرد
 .معاون استاندار فارس و فرماندار ويژه جهرم از اتاق عمليات دانشگاه بازديد كرد

در اين بازديد كه مدير بازرسي و ارزيابي عملكرد فرمانداري نيز حضور داشت، عليرضا صحرائيان طي سخناني با اشاره به اقدام خوب دانشگاه در راه اندازي اتاق عمليات بيان كرد: ترسيم اتاق عمليات نشان دهنده برنامه ريزي هر مجموعه در ترسيم افق آينده به حساب مي آيد و اقدام دانشگاه علوم پزشكي جهرم بسيار دقيق و خوب تمامي شاخص ها و داده ها هدف گذاري شده است.

فرماندار ويژه جهرم خاطرنشان كرد: بايد سعي شود همه دستگاه هاي شهرستان هم همانند اتاق عمليات دانشگاه ضمن ترسيم وضع موجود و افق آينده، شاخص هاي توسعه هر مجموعه را در مسير ارتقا هدف گذاري كنند.

صحرائيان با اشاره به سفر رياست جمهوري به فارس بيان كرد: سعي شده در دولت يازدهم در سفرهاي استاني شاخص هاي پيشرفت پروژه هاي عمراني بررسي شود تا در پيشرفت طرح ها و تسريع در افتتاح اثرگذار باشد.

در ادامه دكتر رحيم رئوفي رئيس دانشگاه ضمن ارائه گزارشي از وضعيت اتاق عمليات شهيد مطهرنيا در دانشگاه گفت: ما سعي كرديم در اين اتاق عمليات شاخص هاي عملكردي دانشگاه و نسبت هاي داده ها در كنار ارزيابي وضع موجود و افق آينده دانشگاه ترسيم كنيم و براي همه شاخص ها چشم انداز توسعه هدف گذاري شده است.

در خاتمه مقرر شد مدير بازرسي و ارزيابي عملكرد دانشگاه با همكاري فرمانداري در ارزيابي عملكرد و تببين شاخص هاي توسعه شهرستان همكاري كنند.

 
 
 
 
 
 
تاریخ:
1394/03/04
تعداد بازدید:
51
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني جهرم مي باشد.
Powered by DorsaPortal