۱۴۰۱ يکشنبه ۱۰ مهر
دكتر تدین: افتتاح دو طرح بهداشتی درمانی در هفته دولت

رئیس دانشگاه علوم پزشکی جهرم گفت: در هفته دولت دو طرح بهداشتی درمانی به بهره برداری می رسد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی جهرم گفت: در هفته دولت دو طرح بهداشتی درمانی به بهره برداری می رسد.

دکتر سیدمحمدکاظم تدین در جمع خبرنگاران با تبریک هفته دولت گفت: در هفته دولت امسال دو طرح بهداشتی درمانی شامل مرکز بهداشتی درمانی برایجان و پایگاه اورژانس جاده ای اسفنجان افتتاح می شود.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی جهرم با اشاره به بهره برداری از طرح های عمرانی دیگری بیان کرد:  افتتاح بیمارستان 32 تختخوابی خاتم الانبیاء خفر همچنین چهار واحد مسکن متخصصین و پانسیون پرسنل و کلنگ زنی مجموعه الحاقی بخش دیالیز بیمارستان خفر از جمله طرح های در دست بهره برداری دانشگاه علوم پزشکی جهرم در آینده نزدیک می باشد.

دکتر تدین از افتتاح پایگاه اورژانس اسفنجان و تحویل یک دستگاه آمبولانس تویوتا به این پایگاه خبر داد و بیان کرد: کلنگ زنی مرکز درمان ناباروری جهرم نیز از پروژه های در دست اقدام این دانشگاه است که امسال افزون بر 13 میلیارد ریال اعتبار به آن تخصیص داده شده و به عنوان نخستین مرکز بعد از شیراز ساخته می شود.

تدین با اشاره به افتتاح یک مرکز بهداشتی درمانی اهدایی آقای پاد خیر جهرمی گفت: همچنین یک پایگاه بهداشتی دیگر نیز در منطقه مصلی به مجموعه درمانگاه های زیر مجموعه دانشگاه علوم پزشکی جهرم اضافه شده که مکان آن توسط توسط خانواده مرحومه مساوات اهدا شده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی جهرم با اشاره به ساخت یک درمانگاه خارج از قسمت اداری در بیمارستان پیمانیه جهرم، ابرازداشت: در این مجموعه که در دو طبقه طراحی شده و بخش روانی نیز در آینده نزدیک به مجموعه درمان اضافه می شود.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی جهرم تصریح کرد: استفاده از تجربیات اهالی رسانه در راستای پیشرفت دانشگاه علوم پزشکی جهرم دلسوزانه بوده و امیدواریم این روند تداوم یابد.

تاریخ:
1392/06/04
تعداد بازدید:
878
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني جهرم مي باشد.
Powered by DorsaPortal