۱۴۰۲ چهارشنبه ۲ فروردين
ديدار رئيس و اعضاي هيات رئيسه دانشگاه با امام جمعه جهرم+ عكس
رئيس و اعضاي هيات رئيسه دانشگاه علوم پزشكي با امام جمعه جهرم ديدار كردند.

رئيس و اعضاي هيات رئيسه دانشگاه علوم پزشكي با امام جمعه جهرم ديدار كردند.

در اين ديدار حجت الاسلام و المسلمين دكتر لطف اله دژكام طي سخناني با اشاره به دستاوردهاي دانشگاه در سالهاي اخير گفت: دانشگاه علوم پزشكي جهرم تجربه چهل ساله دارد و در حوزه هاي مختلف به مرور تقويت شده و روند بسيار خوبي داشته است به طوريكه جهش هاي علمي و آموزشي ماحركت خوبي داشته است.

امام جمعه جهرم بيان كرد: امروز دانشگاه يكي از محور هاي توسعه هر شهرستان و منطقه به شمار مي رود در همين راستا بايد در ارتقا حوزه هاي مختلف تلاش شود تا اين دانشگاه يك جهش خوبي داشته باشد.

حجت الاسلام و المسلمين دژكام با اشاره به وضعيت خدمت رساني درماني در جهرم اظهار داشت: جهرم بايد با توجه به خدمات رساني بسيار خوبي كه به شهرهاي جنوب فارس و استانهاي همجوار دارد و جعيت قابل ملاحظه اي پوشش مي دهد، جايگاه خود را در استان و كشور در حوزه درماني تثبيت كند.

وي با بيان اينكه سياست هاي كلي سلامت جايگاه مهمي دارد، افزود: در ابلاغ سياست هاي كلي سلامت از سوي رهبر معظم انقلاب يكي از سرفصل ها آگاهي حقوق بيماران است كه بايد اساتيد و مديران ضمن خدمت رساني به مردم اين موضوع نيز مورد توجه قرار دهند.

در ادامه دكتر رحيم رئوفي ضمن ارائه گزارشي از خدمات رساني و دستاوردهاي دانشگاه علوم پزشكي جهرم بيان كرد: سال گذشته در اجراي طرح تحول نظام سلامت اين دانشگاه بسيار خوب درخشيد به طوريكه در بسته زايمان طبيعي طي سه ماه ما به آمار يكساله مدنظر طرح رسيديم و در كشور جزو 5 دانشگاه برتر انتخاب شديم همچنين در ديگر خدمات طرح تحول هم جهرم روند بسيار خوبي داشته است.

رئيس دانشگاه علوم  پزشكي جهرم بيان كرد: ما كانديداي بهترين دانشگاه نوپا در ثبت مراكز رشد هستيم كه 8 مركز ثبت كرديم كه بسيار جاي خوشحالي دارد و امروز جهرم در حوزه مراكز رشد سلامت حرف براي گفتن دارد.

دكتر رئوفي در ادامه گزارشي از اقدامات عمراني و فرهنگي در سطح دانشگاه ارائه كرد و معاونين نيز هركدام دستاوردهاي دانشگاه را در حوزه هاي مربوطه تشريح كردند.

 
 
 
 
 
تاریخ:
1394/02/22
تعداد بازدید:
82
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني جهرم مي باشد.
Powered by DorsaPortal