۱۴۰۰ سه شنبه ۲۷ مهر
معاون درمان وزارت بهداشت، درمان و اموزش پزشکی کشور:
جهرم به لحاظ موقعیت و وجود پزشکان متخصص از شهر هایی است که توانسته خدمات بهداشتی و درمانی با کیفیت به مردم ارائه دهد
معاون درمان وزارت بهداشت، درمان و اموزش پزشکی کشور
دکتر قاسم جان بابایی معاون درمان وزارت بهداشت، درمان و اموزش پزشکی کشور در بازدید از بیمارستان 313 تخت خوابی جهرم گفت : 
شهرستان جهرم به لحاظ موقعیت و وجود پزشکان متخصص و فوق تخصص از شهر هایی است که تا کنون توانسته خدمات بهداشتی و درمانی با کیفیت به مردم ارائه دهد. 

 در حال حاضر باید برای کاهش لود بیماران در مرکز استان از ظرفیت های خوب شهرستان هایی استفاده کنیم که قابلیت پوشش درمانی آنها بالاست. جهرم از جمله شهر هایی است که این پتانسیل را دارد.

در بازدید امروز با توجه به صحبت های نماینده جهرم و رئیس محترم دانشگاه تمام تلاشمان می کنیم تا چالش های تجهیزاتی این بیمارستان را بر طرف نماییم. 

بیمارستان 313 تخت خوابی جهرم یکی از بهترین بیمارستان ها در کشور است که با افتتاح آن می تواند در سطح منطقه حتی ملی، در رشته های مختلف خدمات درمانی با کیفیت به مردم عزیز ارائه دهد.

این آمادگی را داریم که مسائل باقیمانده این بیمارستان با رای زنی هایی که صورت می گیرد بر طرف کنیم.

بحث رادیوتراپی از دیگر چالش های این بیمارستان است که بزودی حل خواهد شد.


از تلاش های وزارتخانه جهت ماندگاری پزشکان متخصص و فوق تخصص در شهرستان ها، کم کردن فاصله بخش دولتی و خصوصی از لحاظ تعرفه پزشکان است.


کتر رضایی نماینده مردم جهرم در مجلس شورای اسلامی در جلسه روز 12 خرداد ماه 1400 که با حضور معاون درمان وزارت بهداشت برگزار شد گفت:  هدف ما تکمیل نهایی بیمارستان و ارائه خدمات قابل قبول به مردم عزیز است. زمانی باید بیمارستان افتتاح شود که هیچ نقصانی در ارائه خدمات درمانی به مردم نباشد.

ارائه خدمات درمانی این شهرستان تنها برای مردم بومی نیست و شهر ها و استان های همجوار هم پوشش می دهد. 

انصافا شهرستان جهرم به لحاظ خدمات بهداشت و درمان از نظر کیفی و کمی در سطح بسیار خوبی قرار دارد.

 با تلاش وزارت مسکن و شهرسازی بنای بسیار خوبی برای بیمارستان 313 تخت خوابی جهرم ساخته شده است و با پیگیری های خوب دکتر نبیان معاون وزارت مسکن و شهرسازی روند تکمیل این بیمارستان سرعت گرفت.

امروز هم با سفر دکتر قاسم جان بابایی به جهرم و بازدید ایشان از بیمارستان 313 تخت خوابی قطعا بخش تجهیزاتی این بیمارستان که مربوط به وزارت بهداشت است حل خواهد شد.

دکتر محمد رحمانیان رئیس دانشگاه علوم پزشکی جهرم در جلسه ای که با حضور معاون درمان وزات بهداشت برگزار شد ضمن خوش آمد گویی به ایشان درباره بیمارستان 313 تخت خوابی که دومین بیمارستان فوق تخصصی در جنوب منطقه فارس است گفت:

 این بیمارستان دومین مرکز فوق تخصصی در منطقه جنوب فارس است می تواند خدمات ارزشمند و با کیفیت به مردم شریف جهرم و شهرستان های اطراف آن ارائه دهد.


با افتتاح و فعالیت این بیمارستان بسیاری از خدمات درمانی به مردم عزیز ارائه می شود که دیگر نیاز به ارجاع به سایر مراکز درمانی نخواهد بود‌.

یکی از دغدغه های اصلی ما نگاه داشت نیروهای متخصص و فوق تخصص در این شهرستان و ماندگاری پزشکان است.

 امیدواریم در این بازدید با حمایت و پیگیری شما آنچه از نیاز های تجهیزاتی بخصوص تجهیزات پیشرفته باقی مانده است بر طرف شود تا این مرکز  بتواند کار خود را با قدرت آغاز کند. 

مراکز درمانی جهرم در فرآیند گردشگری سلامت، علاوه بر پوشش درمانی منطقه، میزبان مردم عزیز شهرستان ها و حتی استان های همجوار نیز هست.

مردم عزیز لایق دریافت بهترین خدمات درمانی و بهداشتی هستند که آرزوی ما این است با به بهره برداری رسیدن این بیمارستان بدون هیچ کاستی این خواسته محقق شود.تاریخ:
1400/03/17
تعداد بازدید:
143
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني جهرم مي باشد.
Powered by DorsaPortal