۱۴۰۰ پنج شنبه ۲ ارديبهشت
روز پرستار
امشب آسمان جهرم نورافشانی می شود
امشب آسمان جهرم نورافشانی می شود
به گزارش وبدا جهرم، شامگاه امروز شنبه 99/9/29 در اقدامی نمادین همزمان با سراسر کشور به پاس تجلیل از پرستاران و مدافعان سلامت ایثارگر ، آسمان جهرم از نقاط مختلف  نورافشانی خواهد شد.

🔸 جهرم امشب  راس ساعت 20 از بیمارستان پیمانیه، بیمارستان استاد مطهری، بلوار پرستار، تپه شهدا، میدان امام حسن(ع) ، مسجد امام حسین(ع)، چهارراه دفاع مقدس(پارکینگ) نور افشانی خواهد شد. 

🔸این اقدام زیبا با مشارکت تیپ نیروی مخصوص المهدی(عج)، شهرداری جهرم، حوزه مقاومت بسیج صاحب الزمان، حوزه مقاومت بسیج بقیه الله انجام می شود. 

🔸امسال به منظور گرامیداشت روز پرستار و پاسداشت زحمات مدافعان سلامت از آغاز همه گیری کووید 19 تاکنون در ارائه خدمات و مراقبت های دلسوزانه و عاشقانه، یک هفته  (از 26 آذر ماه لغایت 2 دی ماه) به عنوان هفته پرستار نام گذاری شده است.

🔸شعار این ایام متناسب با شرایط و احوالات جامعه نبض سلامت  جامعه، ضربان قلب پرستار ، انتخاب و روزشمار هر روز از این هفته از سوی وزارت بهداشت اعلام گردید.

🔸دانشگاه علوم پزشکی جهرم در راستای حمایت و همدلی با مدافعان سلامت و ایفای نقش مسوولیت اجتماعی و خطیر این قشر خدوم و در جهت قدردانی از پرستاران و مدافعان سلامت این شهرستان برنامه هایی را طی این هفته اجرا نموده است .
تاریخ:
1399/09/29
تعداد بازدید:
200
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني جهرم مي باشد.
Powered by DorsaPortal