۱۴۰۰ پنج شنبه ۲ ارديبهشت
رئیس دانشگاه علوم پزشکی جهرم گفت:
یادواره شهدا فرصتی است برای اندیشیدن و کاوش آرمان شهدا و رشادت هایی که با فرهنگ ایثار گره خورده است
نهمین یادواره شهدای دانشگاه علوم پزشکی جهرم به همراه گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گمنام و تجلیل از زحمات جهادگران عرصه سلامت امروز 14 مهر ماه 99 با حضور امام جمعه محترم جهرم، فرماندار ویژه شهرستان، فرمانده تیپ المهدی (عج) در سالن شهید قادری برگزار شد.
نهمین یادواره شهدای دانشگاه علوم پزشکی جهرم به همراه گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گمنام و تجلیل از زحمات جهادگران عرصه سلامت امروز 14 مهر ماه 99  با حضور امام جمعه محترم جهرم، فرماندار ویژه شهرستان، فرمانده تیپ المهدی (عج) در سالن شهید قادری برگزار شد.


به گزارش وبدا جهرم؛ دکتر محمد رحمانیان در ابتدای مراسم ضمن خوشامد گویی و گرامیداشت شهدای انقلاب، هشت سال دفاع مقدس، مدافعین حرم و شهدای مدافعین سلامت اظهار داشت: شهادت واژه ای است که با فرهنگ ایثار و از خودگذشتگی گره خورده است. تکلیف و وظیفه ما ادامه دادن راه شهدا و آرمان هایی است که به خاطر آن شهدای عزیزمان از جان خود گذشتند.

وی با اشاره به شهدای نسل سوم و شهدای مدافعین سلامت گفت: روحیه ایثار گری، حس فداکاری و مسئولیت پذیری موجب شد که بسیاری از پزشکان و پرستاران میهنمان در بحران کرونا با تمام وجود در راه سلامت مردم تلاش کنند و  حتی برخی از آنان در این راه،  جان خود را از دست دادند.


وی در ادامه گفت: همان طور که 340 نفر از کادر درمان دانشگاه به این بیماری مبتلا شدند و تعدادی از پزشکان و پرستاران عزیزمان با وجود داشتن بیماری های زمینه ای پای کار بوده و خالصانه برای سلامت همشهریان خود تلاش می کنند.

دکتر رحمانیان از کادر درمان و بهداشت دانشگاه که از ابتدای شیوع بیماری کرونا در شهرستان برای مقابله با این بیماری همت گماشتند تشکر و قدر دانی نمود.

گفتنی است در ادامه این مراسم حاج بهرام زارعیان از آزادگان هشت سال دفاع مقدس و دکتر رحیم رئوفی، از رزمندگان سال های دفاع مقدس و جهادگر عرصه سلامت  در وصف شهدای گرانقدر، خاطرات هشت سال دفاع مقدس و  فداکاری های مدافعین سلامت سخنرانی کردند.

در پایان این مراسم از زحمات جهادگران عرصه سلامت تجلیل به عمل آمد.
تاریخ:
1399/07/14
تعداد بازدید:
287
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني جهرم مي باشد.
Powered by DorsaPortal