۱۴۰۰ پنج شنبه ۲ ارديبهشت
اورژانس
از ابتدای سال جاری تاکنون تعداد 7 هزار و 89 ماموریت توسط پرسنل 115 جهرم انجام شده است
مرکز حوادث و فوریتهای پزشکی جهرم با 110 پرسنل و 16 پایگاه فعال، خدمات خود را علاوه بر شهرستان جهرم، در شهرهای همجوار و مناطق اطراف نیز پوشش می دهد.
مرکز حوادث و فوریتهای پزشکی جهرم با 110 پرسنل و 16 پایگاه فعال، خدمات خود را علاوه بر شهرستان جهرم،  در شهرهای همجوار و مناطق اطراف نیز پوشش می دهد. 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، دکتر محمدرضا خوشرو، رئیس مرکز اورژانس جهرم، گفت: حفظ حیات همنوعان و خدمات رسانی در حوادث نخستین رسالت پرسنل مرکز اورژانس 115 است که متعهدانه، خدمات شبانه روزی خود را علاوه بر شهرستان جهرم در شهرهای همجوار و مناطق اطراف نیز ارایه می دهند. 

دکتر خوشرو تصریح کرد: مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی جهرم دارای 16 پایگاه فعال است که 3 پایگاه آن شهری و  12 پایگاه آن جاده ای  می باشد.  پایگاه اورژانس هوایی نیز که در سال های اخیر احداث شد از نقاط عطف این مرکز محسوب می شود. 

وی افزد: 110 پرسنل در این مراکز و پایگاه ها شبانه روزی مشغول خدمات رسانی هستند. 

دکتر خوشرو اظهار داشت: از ابتدای سال جاری تاکنون تعداد 7هزار و 82 ماموریت توسط مرکز اورژانس 115 جهرم به ثبت رسیده است که از آن بین 7هزار  پانصد و بیست و سه مورد بیمار، یک هزار و نود و هشت مورد تصادف و یک هزار و چهارصد و نود و نه مورد مصدوم ثبت شده است.

رئیس مرکز حوادث و فوریت های پزشکی جهرم، با اشاره به اینکه  در روزهای بحران کرونا، پرسنل مرکز اورژانس نقش بسزایی در ارائه خدمات پیش بیمارستانی به مبتلایان داشته اند گفت: با توجه به شرایط بحران، طی این مدت، ماموریت های این مرکز چند برابر شد اما پرسنل این مرکز در این راستا از هیچ کوششی فرو گذار نکردند و شبانه روزی مشغول خدمت رسانی به مردم شریف بودند. 

دکتر خوشرو در پایان ضمن گرامیداشت روز ملی اورژانس 115 بیان کرد: اورژانس115  جهرم، دارای تجهیزات بروز و پرسنلی کوشا و کارآزموده است که آن را متمایز و مطرح نموده و  ایشان همواره  آماده ارایه خدمت به همشهریان و همنوعان می باشند.
تاریخ:
1399/06/26
تعداد بازدید:
280
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني جهرم مي باشد.
Powered by DorsaPortal