۱۴۰۰ شنبه ۱۸ ارديبهشت
امام جمعه محترم جهرم:
جهرم و کرونا؛ کمرنگ شدن حساسیت ها کادر درمان را دلسرد می کند
حجت الاسلام و المسلمین دکتر مدبر امام جمعه محترم جهرم در جلسه شهرستانی مقابله با کرونا ضمن قدر دانی و تشکر از هیئت های مذهبی در رعایت پروتکل های بهداشتی در عزاداری امام حسین (ع) و براورده کردن نیاز های معنوی مردم گفت: بیش از این باید هوای کادر درمان و بهداشت شهرستان را داشته باشیم. از ابتدای شیوع این بیماری منحوس تا کنون کادر درمان و بهداشت با گذشت و ایثار خود پای کار بوده و دلسوزانه در حال خدمت هستند. نگذاریم با کمرنگ شدن حساسیت ها و عادی شدن اوضاع این عزیزان تلاشگر را دلسرد کنیم.
حجت الاسلام و المسلمین دکتر مدبر امام جمعه محترم جهرم در جلسه شهرستانی مقابله با کرونا  ضمن قدر دانی و تشکر از هیئت های مذهبی در رعایت پروتکل های بهداشتی  در عزاداری امام حسین (ع) و براورده کردن نیاز های معنوی مردم گفت: بیش از این باید هوای کادر درمان و بهداشت شهرستان را داشته باشیم. از ابتدای شیوع این بیماری منحوس تا کنون کادر درمان و بهداشت با گذشت و ایثار خود پای کار بوده و دلسوزانه در حال خدمت هستند. نگذاریم با کمرنگ شدن حساسیت ها و عادی شدن اوضاع این عزیزان تلاشگر را دلسرد کنیم.


وی در ادامه افزود: کانون یابی مکان های پر خطر از لحاظ شیوع بیماری کرونا  در مکان های عمومی و نظارت کامل بر آنها می تواند در کاهش انتشار ویروس کرونا موثر باشد.

تاریخ:
1399/06/12
تعداد بازدید:
454
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني جهرم مي باشد.
Powered by DorsaPortal