۱۴۰۰ چهارشنبه ۲ تير
فرماندار ویژه جهرم:
ماندن مردم در خانه در روز طبیعت نشان از مدنیت و فرهنگ بالای آنان است
مهندس شفیعیان فرماندار ویژه جهرم در در جلسه ستاد شهرستانی مبارزه با کرونا از همکاری خوب مردم به خاطر ماندن در خانه و خارج نشدن از شهر در روز طبیعت تشکر و قدردانی کرد و گفت: این همکاری نشان از مدنیت و فرهنگ بالای مردم است. مردم عزیز با ماندن در خانه این مهم را یاداوری کردند که به حفظ سلامتی خود و عزیزانشان اهمیت داده و برای قطع زنجیره انتقال کرونا ویروس همکاری های لازم را انجام می دهند.

مهندس شفیعیان فرماندار ویژه جهرم در در جلسه ستاد شهرستانی مبارزه با کرونا از همکاری  خوب مردم  به خاطر ماندن در خانه و خارج نشدن از شهر در روز طبیعت  تشکر و قدردانی کرد و گفت:  این همکاری نشان از مدنیت و فرهنگ بالای مردم است.  مردم عزیز با ماندن در خانه این مهم را یاداوری کردند که به حفظ سلامتی خود و عزیزانشان اهمیت داده و برای قطع زنجیره انتقال  کرونا ویروس همکاری های لازم را انجام می دهند.

وی بیان کرد: محدود سازی و تردد وسایل نقلیه در سطح شهر، پارک ها و  به ویژه مرکز شهر با شرایطی بهتر از قبل انجام می شود و کنترل مبادی ورودی و خروجی شهر بیش از پیش در حال انجام است.

وی از فعالیت  تیپ 33 المهدی (عج)، ناحیه مقاومت بسیج و نیروی انتظامی در کنترل  و  جلوگیری از ورود خودروها با پلاک مغایر شهرستان به جهرم تشکر و قدر دانی کرد.
تاریخ:
1399/01/13
تعداد بازدید:
405
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني جهرم مي باشد.
Powered by DorsaPortal