۱۴۰۰ چهارشنبه ۲ تير
پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدامی
پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدامی، به محض مراجعه به دانشگاه مشغول به کار شوند
معاون توسعه مدیریت، منابع و برنامه ریزی وزارت بهداشت گفت: نتیجه آزمون استخدامی متمرکز با هدف جذب 10 هزار نیرو در دانشگاه ها و دانشکده های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کشور منتشر شده است.
معاون توسعه مدیریت، منابع و برنامه ریزی وزارت بهداشت گفت: نتیجه آزمون استخدامی متمرکز با هدف جذب 10 هزار نیرو در دانشگاه ها و دانشکده های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کشور منتشر شده است.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، به نقل از وبدا، سیدکامل تقوی نژاد، معاون توسعه مدیریت، منابع و برنامه ریزی وزارت بهداشت با بیان اینکه داوطلبانی که کارنامه قبولی آنها صادر شده، از روز دوشنبه با مراجعه به سایت دانشگاه یا دانشکده موردنظر، اطلاعات مربوط به ادامه روند استخدامی خود را کسب کنند، افزود: از آنجایی که پذیرش نهایی شرکت کنندگان به میزان ظرفیت مجوزهای استخدامی به ترتیب بالاترین نمره کتبی در شغل محل های فاقد مصاحبه و بالاترین نمره کتبی و مصاحبه در شغل محل های دارای مصاحبه، صورت گرفته، با توجه به وضعیت کنونی کشور و شیوع بیماری کرونا و عدم امکان مراجعه حضوری معترضین به دانشگاه‌های علوم پزشکی، افرادی که اعتراض دارند، می توانند از طریق تلفن های اعلام شده در سایت دانشگاه ها، اقدام کنند.

وی با بیان اینکه افراد پذیرش شده باید در زمان های مشخص شده نسبت به تکمیل پرونده استخدامی و گزینش اقدام کنند، تاکید کرد: با توجه به نیاز شدید برخی دانشگاه های علوم پزشکی به نیروی انسانی، این مجوز برای دانشگاه های مربوطه صادر شده تا نسبت به عقد قرارداد 89 روزه تا زمان انجام مراحل گزینش و سایر فرآیند های استخدامی اقدام کنند.

گفتنی است، آزمون استخدامی وزارت بهداشت در تاریخ 30 آبان سال جاری با هدف جذب 10 هزار نیرو به صورت همزمان در کشور برگزار شد.
تاریخ:
1398/12/27
تعداد بازدید:
437
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني جهرم مي باشد.
Powered by DorsaPortal