۱۴۰۰ شنبه ۲ مرداد
فرهنگي
ديدار صميمانه معاون فرهنگي و دانشجويي دانشگاه با وزير ارتباطات/مهندس آذري جهرمي هم به پويش ملي بهار همدلي پيوست
دكتر محسن حجت فرصت حضور مهندس محمد جواد آذري جهرمي در منزل پدري در شهر جهرم (در ايام تعطيلات عيد فطر ) را غنيمت شمرد و با وي ديدار كرد.
دكتر محسن حجت  فرصت حضور مهندس محمد جواد آذري  جهرمي در منزل پدري در شهر جهرم  (در ايام تعطيلات عيد فطر ) را غنيمت شمرد و با وي ديدار كرد.

مهندس آذري در اين ديدار، حمايت همه جانبه خود  از  دانشگاه علوم پزشكي جهرم در ارائه ايده هاي نو و كارآمد، برنامه هاي فرهنگي و دانشجويان مستعد در جهت بسترسازي هاي فرهنگي براي رشد و ارتقاي  دانشگاه را اعلام كرد.

معاون فرهنگي دانشگاه در اين ديدار صميمانه از عملكرد دانشگاه علوم پزشكي  و فعاليت هاي فرهنگي و دانشجويي، طي سالهاي اخير در دانشگاه گفت.

دكتر حجت، يكي از بركات اين ديدار را پيوستن وزير ارتباطات به پويش ملي بهار همدلي برشمرد و اظهار داشت: مهندس آذري جهرمي با اشتياق از اجراي اين طرح ملي استقبال كرد و آن را راه مناسبي در جهت تامين سرپناه مناسب براي آسيب ديدگان سيل اخير در  كشور دانست.

مهندس آذري جهرمي پويش ملي بهار همدلي را برخواسته از اتحاد و مشاركت دانشجويان و دانشگاهيان برشمرد و اظهار داشت: اين پويش دستاوردهاي خوبي از خود برجاي خواهد گذاشت و اگر ما همه بتوانيم در حد توان به اين پويش كمك كنيم با مهرباني، همدلي و با كمك هاي مالي و معنوي هرچند كوچك در راستاي اهداف اين پويش بزرگ كه يك اقدام فرهنگي شايسته است قدم برداشته ايم.
تاریخ:
1398/03/28
تعداد بازدید:
890
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني جهرم مي باشد.
Powered by DorsaPortal