۱۳۹۹ سه شنبه ۶ خرداد
بهداشت
کرونا ویروس؛ 21 نانوایی، قنادی، مراکز عرضه گوشت و مرغ و مواد غذایی در جهرم پلمب شد
عدم رعایت اصول بهداشتی منجر به بسته شدن 10 نانوایی در سطح شهرستان شد.
عدم رعایت اصول بهداشتی منجر به بسته شدن 10 نانوایی در سطح شهرستان شد.

به گزارش وبدا جهرم؛ دکتر محمد رحمانیان رئیس دانشگاه علوم پزشکی جهرم با اشاره به 62 اخطاریه پلمب جهت نانوایی ها، قنادی، مراکز عرضه مرغ و گوشت و مواد غذایی در شهرستان گفت: با توجه به شیوع بیماری کرونا در سطح شهرستان و ضرورت رعایت بیشتر اصول بهداشتی که مهم ترین اقدام در پیشگیری از این بیماری است، معاونت بهداشتی دانشگاه نظارت های خود را بر این مراکز بیشتر کرده است.

وی افزود: در 10 روز گذشته 35 اخطاریه از سوی بازرسین بهداشت محیط معاونت بهداشتی دانشگاه به تعدادی از نانوایی های سطح شهرستان در خصوص عدم رعایت اصول بهداشتی داده شده است که از این تعداد، 10 نانوایی متخلف پلمب و بسته شده است.  

وی بیان کرد: همچنین در کنار آن تشدید نظارت بر مراکز عرضه مرغ و گوشت، قنادی ها و مراکز عرضه و فروش مواد غذایی نیز بوده است.

 به گفته وی از 14 اخطاریه پلمب به مراکز عرضه مرغ و گوشت در سطح شهر، 2 مورد آن پلمب و بسته شده است.

وی با اشاره به اخطاریه های پلمب برای 6 قنادی، 4 مرکز عرضه و فروش مواد غذایی و 3 کافه عرضه قلیان در سطح شهرستان عنوان کرد: با وجود اخطاریه و هشدار ها جهت رعایت اصول بهداشتی 2 قنادی، 4 مرکز عرضه و فروش مواد غذایی و 3 کافه عرضه قلیان پلمب و بسته شده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی جهرم گفت: همشهریان عزیز می توانند هر گونه شکایت بهداشتی خود را با سامانه دریافت شکایت مردمی وزارت بهداشت 190 بصورت شبانه روزی در میان بگذارند تا در اسرع وقت به شکایات رسیدگی شود.
تاریخ:
1399/01/04
تعداد بازدید:
250
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
 
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني جهرم مي باشد.
Powered by DorsaPortal