۱۳۹۹ شنبه ۲۱ تير
سلامت
آغاز فاز سوم طرح غربالگری سلامت پرسنل دانشگاه
دکتر محمد جعفر محبی مدیر پشتیبانی و رفاهی دانشگاه در جلسه رابطین طرح غربالگری سلامت پرسنل دانشگاه گفت: در حال حاضر برای پرسنل معاونت های توسعه مدیریت و منابع، معاونت تحقیقات و فناوری، درمان، آموزشی، بهداشتی و حوزه ریاست دانشگاه فاز دوم پرونده سلامت شامل پایش وضعیت شنوایی، سلامت چشم، وضعیت تغذیه و روان، بررسی سلامت ریه و معاینات بالینی انجام شده است و پرونده سلامت آنان وارد فاز سوم می شود.

  دکتر محمد جعفر محبی مدیر پشتیبانی و رفاهی دانشگاه  در جلسه رابطین طرح غربالگری سلامت پرسنل دانشگاه گفت: در حال حاضر برای پرسنل معاونت های توسعه مدیریت و منابع، معاونت تحقیقات و فناوری، درمان، آموزشی، بهداشتی  و حوزه ریاست دانشگاه  فاز دوم پرونده سلامت  شامل پایش وضعیت شنوایی، سلامت چشم، وضعیت تغذیه و روان، بررسی سلامت ریه و معاینات بالینی انجام شده است و پرونده سلامت آنان وارد فاز سوم می شود.
 
 وی با اشاره به  انجام شدن فاز دوم سلامت برای پرسنل درمانی بیمارستان خاتم الانبیاء خفر گفت: همچنین مرحله دوم پرونده سلامت پرسنل نیز برای بیمارستان های پیمانیه و مطهری جهرم در حال انجام  است.

به گفته وی فاز سوم پرونده سلامت پرسنل دانشگاه، بررسی و پیگیری پرونده های تکمیل شده و ارجاع افراد به پزشک خانواده و پزشکان متخصص در صورت نیاز است.


فاز دوم پرونده سلامت پرسنل معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه از شنبه 28 دی ماه 98 آغاز می شود.

این جلسه امروز 22 دی ماه 98 در سالن شهید ایرانمنش دانشگاه برگزار شد.تاریخ:
1398/10/22
تعداد بازدید:
280
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
 
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني جهرم مي باشد.
Powered by DorsaPortal