۱۳۹۸ جمعه ۳ خرداد
دكتر رضا اینالو ، پزشكی حاذق با بیشترین آمار عمل جراحی در ایران

دکتر رضا اینالو ، پزشکی با بیشترین آمار عمل جراحی در ایران

دکتر رضا اینالو در خانواده ای فرهیخته به دنیا آمد ، در سال های درس و مدرسه دانش آموزی ممتاز بود.در سال 1375با عنوان دانشجوی برتر از دانشگاه آزاد کازرون فارغ التحصیل و برای گرفتن تخصص راهی شیراز شد ، بعد از گذراندن یک سال از طرح خود در بندرعباس روانه جهرم گشت، او دانش و مهارت عمل PCNL را از استاد خویش جناب آقای دکتر مهدی حسینی که بنیان گذار عمل PCNLدر جهرم بود؛اموخت و عمل PCNLرا برای اولین بار در تاجیکستان راه اندازی کرد .

دکتر اینالو میزبان چند تن از متخصصین باتجربه و نو پا در جهرم بود و دانش و توانایی خویش را خالصانه در اختیار آنان که از شهر های چون:اورمیه ،  گرگان ،  شیراز ، مرودشت ،  بهبهان و.....آمده بودند ‍،قرار داد . او نه تنها میزبان بود بلکه روانه شهرهایی چون تاجیکستان ، برازجان ،گرگان ، شیرازوبندرعباس و.... گشت تا مهارت کار با ابزار جراحی و خارج کردن سنگ را به متخصصین این مراکز آموزش دهد .

دکتر اینالو اکنون با10سال سابقه کاری درجهرم با امار بالای عمل جراحی مشغول خدمت رسانی به مراجعین و تسکین آلام دردمندان می باشد.

اوبا انجام عمل TUL (خارج کردن سنگ از طریق مجاری ادراری ) به طور متوسط در مدت زمان 4 دقیقه و انجام عمل PCNL (خارج کردن سنگ از طریق پوست) به طور متوسط در مدت زمان 20 دقیقه و با تعداد 6733 عمل PCNL  و 5013 عمل TUL  و در کل با تعداد 29271 عمل کلیه و مجاری ادراری ، آمار بیشترین تعداد عمل جراحی در ایران را به خود اختصاص داده است.

اکنون جهرم با وجود ایشان میزبان بیمارانی از سایر شهرها مانند: بندرعباس ، ابادان، بوشهر، کرمان ، زابل ، شیراز ، یزد ، اهواز ومرودشت و.... است .

بدیهی است دعای خیر بیماران و رضایت خالق هستی همواره یار و مددکار ایشان در مسیری است که گام برمی دارند.

 

 

تاریخ:
1393/05/29
تعداد بازدید:
666
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
دانشگاه علوم پزشکی جهرم
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني جهرم مي باشد.
Powered by DorsaPortal