۱۳۹۷ دوشنبه ۲۸ خرداد
دوشنبه این هفته دومین یادواره دانشگاه علوم پزشكی جهرم
حجت الاسلام دست داده گفت: دوشنبه این هفته دومین یادواره شهدای دانشگاه علوم پزشکی جهرم برگزار می شود.
حجت الاسلام دست داده گفت: دوشنبه این هفته دومین یادواره شهدای دانشگاه علوم پزشکی جهرم با محوریت آشنایی با سیره شهدای دانشجویی و پزشکی برگزار می شود.

مدیر فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی جهرم با اشاره به اهداف برگزاری یادواره شهدای دانشجویی اظهار داشت:  گرامیداشت یاد شهدای دانشجویی، ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در بین نسل امروز و آشنایی هرچه بیشتر دانشجویان با شهدای دفاع مقدس از جمله اهداف برگزاری این یادواره است.

وی افزود: دانشجویان با حضور در چنین برنامه هایی هرچه بیشتر نسبت به وظایف خود در برابر جنگ نرم و شرایط امروز آگاه می شوند.

مدیر فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی جهرم با اشاره به برنامه های این یادواره اظهار کرد: دوشنبه شب دومین یادواره دانشگاه علوم پزشکی جهرم با سخنرانی دکتر اسماعیل کوثری از فرماندهان لشکر محمد رسول الله در دوران دفاع مقدس و نماینده تهران در مجلس به همراه شعرخوانی و مداحی برگزار می شود و در کنار برگزاری یادواره، نمایشگاه کتاب و ادوات جنگی نیز برنامه ریزی شده است.

حجت الاسلام دست داده بیان کرد: تصمیم داریم که هر سال با رویکردی جدید این یادواره را برگزار کنیم و در دومین یادواره نیز سرداران دوران دفاع مقدس از جمله لشکر المهدی(عج) و خانواده شهدای جهرم همچنین دانشجویان دانشگاه های جهرم حضور خواهند داشت.

تاریخ:
1392/02/07
تعداد بازدید:
654
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0

ارسال نظرات
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني جهرم مي باشد.
Powered by DorsaPortal