۱۳۹۷ جمعه ۷ ارديبهشت
آغاز اجرای برنامه پزشك خانواده در جهرم

دكتر مهدی مصلی نژاد در جمع مسئولین جهرم با بررسی طرح پزشک خانواده در سطح جهرم گفت: تاكنون 67 نفر پزشك عمومی این شهرستان كه 38 نفر بخش دولتی و 29 نفر بخش خصوصی بوده اند، در این طرح شركت کردند.

وی تصریح کرد: از آغاز نام نویسی در طرح پزشك خانواده و نظام ارجاع در جهرم، تاكنون 72 هزار و 89 نفر در قالب 19 هزار و 249 خانوار در این طرح نام نویسی كرده اند.

مدیر اجرایی طرح پزشك خانواده دانشگاه علوم پزشكی جهرم افزود: 57 نفر نیز پزشک متخصص برای مشاركت در اجرای طرح پزشك خانواده در این شهرستان حضور دارند.

دکتر مصلی نژاد اظهار کرد: از آغاز نام نویسی برای اجرای طرح پزشك خانواده تا كنون، سه هزار و 200 نفر از افراد فاقد بیمه تحت پوشش بیمه سلامت ایرانیان قرار گرفتند.

وی بیان كرد: در برنامه پزشک خانواده شهری 64 درصد مردم جهرم و 104 درصد از پزشكان عمومی در این شهرستان در طرح پزشك خانواده ، نام نویسی كرده اند که افتخاری برای جهرم به شمار می رود.

مدیر اجرایی طرح پزشك خانواده دانشگاه علوم پزشكی جهرم خاطرنشان کرد: برای اجرای طرح پزشك خانواده در سطح جهرم كه همزمان با دیگر شهرستان های فارس آغاز شده است ، 11 مركز بهداشتی درمانی شهری دولتی و 29 مرکز خصوصی ، خدمات رسانی می کنند.

لازم به ذکر است اجرای این طرح از روز شنبه به صورت ویدئو کنفرانس با حضور معاون اول رئیس جمهور و و وزیر بهداشت آغاز شده است 

تاریخ:
1391/07/08
تعداد بازدید:
173
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0

ارسال نظرات
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني جهرم مي باشد.
Powered by DorsaPortal