۱۳۹۷ پنج شنبه ۳ خرداد
فرماندار جهرم: مسئله سلامت و بهداشت مردم اولویت اساسی دارد
جلسه شوراي امنيت غذايي و سلامت جهرم با حضور رئیس دانشگاه و اعضا برگزار شد
جلسه شوراي امنيت غذايي و سلامت  شهرستان جهرم با حضور رئیس دانشگاه علوم پزشکی جهرم و اعضا برگزار شد.

علی حسین رعيتي فرد طی سخنانی با اشاره به مهم بودن جایگاه امنیت غذایی در جامعه اظهار داشت: تامين امنيت و سلامت جامعه دو وظيفه دولتمردان است که تحقق اين دو وظيفه آرامش روحي و رواني در جامعه ايجاد مي کند و مردم را نسبت به آينده خوش بين و اميدوار مي کند.

فرماندار ویژه  جهرم ، مصوبات شوراي امنيت غذايي و سلامت را لازم الاجرا دانست و افزود : مسئله سلامت و بهداشت مردم بر بسياري از مسائل ديگر اولويت دارد و در آموزه هاي ديني ما به آن توجه خاص شده است تا آنجا که بهداشت و سلامت جزء دين ماست و متوليان جامعه موظف هستند به منظور حفظ و ارتقاء سلامت و بهبود کيفيت زندگي آحاد مردم ، تدابير مناسب را اتخاذ نمايند و در حفظ قلمرو سلامت همگاني جامعه قاطعانه اقدام کنند.

رعيتي فرد به موارد مطروحه پيرامون وضعيت بهداشتي شهرک صنعتي و کشتارگاه جهرم اشاره کرد و گفت : به رغم تلاش هاي انجام شده و اعتبارات گذاشته شده تا رسيدن به نقطه مطلوب فاصله داريم و مي بايست با جديت مشکلات بهداشتي کشتارگاه و سيستم دفع فاضلاب شهرک صنعتي پيگيري شود و نتيجه مطلوب حاصل گردد.

معاون استاندار فارس تاکید کرد: موضوع سلامت و بهداشت مردم قابل اغماض نيست و بايستي با متخلفان و متجاوزان به حريم سلامت مردم برخورد شود .

 

تاریخ:
1392/10/28
تعداد بازدید:
646
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0

ارسال نظرات
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني جهرم مي باشد.
Powered by DorsaPortal