۱۳۹۷ پنج شنبه ۳ خرداد
امام جمعه جهرم: رهبر انقلاب به برگزاری همایش اخلاق تولیدمثل به نحو پربار تأكید دارند

امام جمعه جهرم گفت: برگزاری همایش اخلاق تولیدمثل مورد توجه مقام معظم رهبری قرار گرفته است.

امام جمعه جهرم گفت: برگزاری همایش اخلاق تولیدمثل مورد توجه مقام معظم رهبری قرار گرفته است.

حجت‌الاسلام و المسلمین دکتر لطف‌الله دژکام در خطبههای جمعه گذشته نمازجمعه جهرم با اشاره به دیدار اعضای شورای عالی انقلاب فرهنگی با رهبر معظم انقلاب، اظهار کرد: سخنان رهبری در این دیدار باید مورد توجه مردم و مسئولان قرار بگیرد و سعی شود که این مسائل در کشور اجرایی شود.

وی با بیان اینکه مردم باید مسائل مورد تأکید رهبر معظم انقلاب را از مسئولان مطالبه کنند، افزود: رهبری انقلاب مطالبه کردن توسط مردم به ویژه جوانان را مورد تأکید قرار دادند.

این استاد حوزه و دانشگاه با اشاره به تأکیدات مقام معظم رهبری مبنی بر افزایش جمعیت کشور، گفت: در این دیدار رهبری انقلاب برای چهارمین مرتبه بر رشد جمعیت کشور تذکر دادند و فرموند که نباید جمعیت شیعه در ایران کمتر از فرقه‌ها باشد.

عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی جهرم با اشاره به برگزاری همایش بین‌المللی اخلاق و شیوه نوین درمان ناباروری در هفته آینده، خاطرنشان کرد: این همایش با حضور شخصیت‌های داخلی و خارجی برگزار می‌شود.

نماینده ولی فقیه در جهرم با اشاره به اینکه برگزاری این همایش مورد توجه مقام معظم رهبری قرار گرفته است، بیان کرد: دبیر شورای انقلاب فرهنگی در ارائه گزارش به رهبری انقلاب به برگزاری این همایش در جهرم اشاره کرده است.

امام جمعه جهرم افزود: رهبری انقلاب به برگزار شدن این همایش به نحو بهتر و پربارتر تأکید دارند.

حجت‌الاسلام و المسلمین دکتر لطف‌الله دژکام با اشاره به بخش دیگری از سخنان رهبری معظم انقلاب در دیدار اعضای شورای عالی انقلاب فرهنگی، مبنی تلاش غرب برای اختلاط زن و مرد در ایران، خاطرنشان کرد: حفظ حریم زن و مرد باید در جامعه مورد توجه واقع شود و عدم مراعات این مهم سبب بروز مسائل حادتر می‌شود.

وی تصریح کرد: باید این مهم در ادارات دولتی نیز مراعات شود.

امام جمعه جهرم روز پژوهش و روز وحدت حوزه و دانشگاه را گرامی‌داشت و به روح پرفتوح شهید مفتح نیز درود فرستاد.

تاریخ:
1392/09/23
تعداد بازدید:
280
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0

ارسال نظرات
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني جهرم مي باشد.
Powered by DorsaPortal