۱۳۹۷ يکشنبه ۳۰ دي
آيا دوره هاي آموزشي تعهد آور ( يكساله ) كه درسنوات گذشته با مجوزهاي سازمان اموراداري و استخدامي كشوري ( سابق ) و سازمان مديريت و برنامه ريزي كشوروقت به اجرا درآمده اند مشمول امتيازات دوره هاي آموزشي محسوب مي شوند ؟
سئوال:
پاسخ:

خير نظربه اينكه اين دوره ها براساس ماده 5 قانون نحوه تعديل نيروي انساني به اجرا درآمده و شرط لازم استخدام طي كنندگان آن دردستگاه مربوطه بوده است بنابراين براي برخورداري ازامتيازات دوره هاي آموزشي مصوب قابل احتساب نيست .

تاریخ:
1396/01/21
تعداد بازدید:
121
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني جهرم مي باشد.
Powered by DorsaPortal