۱۳۹۸ شنبه ۳۱ فروردين
توديع و معارفه
مراسم توديع و معارفه رياست بيمارستان استاد مطهري جهرم برگزار شد
مراسم توديع دكتر حسين رستمي پور رئيس سابق بيمارستان مطهري و معارفه رئيس جديد اين مركز درماني امروز 26 شهريور ماه 97 با حضور رئيس و معاون درمان دانشگاه، اساتيد و كاركنان اداري و باليني برگزار شد.
مراسم توديع دكتر حسين رستمي پور رئيس سابق بيمارستان مطهري و معارفه رئيس جديد اين مركز درماني امروز 26 شهريور ماه 97 با حضور رئيس و معاون درمان دانشگاه، اساتيد و كاركنان اداري و باليني برگزار شد.

🔸دكتر محمد رحمانيان رئيس دانشگاه، ضمن تقدير از زحمات دكتر رستمي پور، اظهار داشت: تغييرات در سيستم و مجموعه در راستاي ارتقاء سطح خدمات است و ورود يك فرد با توان و انرژي تازه به سيستم مديريتي آغازگر فصلي جديد در اين مجموعه خواهد بود.

🔸وي با بيان اينكه بيمارستان استاد مطهري در بعد درمان و آموزش بايد پيشرو باشد، گفت: تقويت حوزه آموزش به همان اندازه كه درمان مهم است، اهميت دارد زيرا آموزش دانشجويان براي آينده دانشگاه سرمايه محسوب مي شود.

در ادامه دكتر رستمي پور چهار سال خدمت خود را در بيمارستان استاد مطهري جهرم را به عنوان يكي از درخشان ترين دوران زندگي اش بر شمرد و از تك‌تك كساني كه در راه موفقيت اين بيمارستان، ايشان را ياري كردند، تشكر نمود.


وي تاكيد كرد: حسن عمده اين بيمارستان اين است كه كاركنان بي نظيري دارد وقطعا خرد جمعي و كار تيمي كاركنان در همه رده ها از عوامل موفقيت اين بيمارستان بوده است و وظيفه همه‌ي ما در هر جايگاهي خدمت به مردم است.

در ادامه مراسم دكتر موسي زارع رئيس جديد بيمارستان استاد مطهري گفت: وظيفه همه ما خدمت به مردم است و اين موهبتي است كه خداوند به ما عطا كرده، پس بايد با تمام توان با ارائه خدمات درماني مناسب در كسب رضايت خدا و كاهش درد بيماران بكوشيم.

وي افزود: اميدوارم بتوانم با ايجاد تعامل مناسب مجموعه اين بيمارستان را طبق روال قبل مديريت كنم و در ارتقا و پيشرفت آن از هيچ كوششي دريغ نورزم.

در پايان مراسم رئيس و معاون درمان دانشگاه با اهداي لوح از دكتر رستمي پور تقدير نمودند.


تاریخ:
1397/06/27
تعداد بازدید:
391
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني جهرم مي باشد.
Powered by DorsaPortal