۱۳۹۹ شنبه ۱۸ مرداد
پیام تقدیر
دکتر محمد رحمانیان، رئیس دانشگاه علوم پزشکی جهرم، در پیامی از خدمات شایان و همکاری های مخلصانه بسیجیان و پاسداران ناحیه مقاومت بسیج سپاه جهرم تقدیر و تشکر کرد
به گزارش روابط عمومی دانشگاه متن این پیام بدین شرح است: 🔸جناب سرهنگ توکل 🔸فرمانده محترم ناحیه مقاومت بسیج سپاه جهرم با سلام و تحیات؛

به گزارش روابط عمومی دانشگاه متن این پیام بدین شرح است:

جناب سرهنگ توکل
فرمانده محترم  ناحیه مقاومت بسیج سپاه جهرم

با سلام و تحیات؛

همت جوانمردانه نیروی مقاومت بسیج شهرستان جهرم در همیاری و همکاری با دانشگاه علوم پزشکی در خط مقدم مبارزه با فراگیری بیماری کرونا ویروس، یادآور روزهای دفاع مقدس و رقم خوردن جلوه های شکوهمند ایثار و فداکاری است.

بی شک روزهای سخت مقابله و مبارزه که این بار در جبهه حفظ و حراست سلامت هموطنان ارزشمند رخ نموده است، با جلوه های شکوهمند ایثار و فداکاری یاران بسیجی و پاسداران جان برکف در کنار همکاران خدوم کادر بهداشت و درمان مجموعه دانشگاه به نیک فرجامی به پایان خواهد رسید و مردم قدرشناس نیز این حماسه جاودان را به خاطر خواهند سپرد.

اینجانب عزم راسخ، همت ستودنی و بی چشم داشت بسیجیان، پاسداران و پرسنل فداکار ناحیه مقاومت بسیج سپاه جهرم که مخلصانه درسطح این شهرستان و همچنین بخش های مرکزی، کردیان، سیمکان و سایر روستاها و مناطق تحت پوشش، ما را در امر سالم سازی، گندزدایی، غربالگری، تب سنجی و کنترل مبادی ورودی و خروجی شهر یاری رساندند؛ ارج نهاده،  از تشریک مساعی شما جهادگران همیشه در صحنه،  نهایت تقدیر و تشکر را به عمل می آورم.

از درگاه خداوند متعال صحت و سلامت همه شما عزیزان و خانواده های محترم تان  را خواستارم.

رجاء واثق دارم که با توکل بر خدای بزرگ و با یاری یکدیگر و دعای خیر مردم  از  این بحران ملی نیز  فائق آییم  و بار دیگر نعمت مقدس سلامت بر  وجود ارزشمند هم میهنان شریف، سایه افکند. انشاالله.  

دکتر محمد رحمانیان
رئیس دانشگاه علوم پزشکی جهرم

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی جهرم

تاریخ:
1398/12/27
تعداد بازدید:
224
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
 
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني جهرم مي باشد.
Powered by DorsaPortal