۱۳۹۹ سه شنبه ۶ خرداد
ورزش
محيطي شاد و مفرح در فستيوال ورزش هاي همگاني كاركنان دانشگاه
فستيوال ورزش هاي همگاني با ايجاد محيطي شاد و سرگرم كننده براي كاركنان دانشگاه به همراه خانواده، 23 آبان ماه در دانشگاه برگزار مي شود.
فستيوال ورزش هاي همگاني با ايجاد محيطي شاد و سرگرم كننده براي كاركنان دانشگاه به همراه خانواده، 23 آبان ماه در دانشگاه برگزار مي شود. 
دكتر مهدي مصلي نژاد معاون توسعه و مديريت منابع دانشگاه گفت: ايجاد نشاط در محيط كار، ايجاد انگيزه براي تداوم ورزش در بين كاركنان و خانواده هايشان، آشنايي با غذاي سالم، آشنايي كاركنان با امكانات سالن ورزش و استخر دانشگاه و افزايش حس همكاري در بين معاونت هاي دانشگاه از اهداف برگزاري اين فستيوال ورزش هاي همگاني در دانشگاه است.
به گفته وي انجام مسابقات ورزشي در اين فستيوال به گونه اي است كه حس صميميت و ارتباط نزديك در بين افراد خانواده را افزايش و اتحاد و روحيه جمعي آنان را تقويت مي كند.
وي گفت: مسابقات تيمي و آزاد كاركنان آقا در رشته هاي شنا، فوتسال، واليبال، تنيس روي ميز برگزار مي شود و كاركنان خانم در رشته هاس ورزشي شنا، واليبال، بدمينتون و تنيس روي ميز به رقابت همديگر مي روند.
گفتني است نقاشي، مارپله، حمل توپ با قاشق، هشت خانه، طناب زني، هلاهوپ، فوتبال دستي از بازي هاي سرگرم كننده ويژه فرزندان كاركنان در اين فستيوال ورزشي است.
همچنين در اين فستيوال مسابقات دوچرخه سواري، ورزش هاي تعادلي، دو امداد، توپ و آرد، هولاهوپ، هفت گل، طناب زني، فوتبال دستي، هد و سبد، حمل توپ با راكت و مسابقه آشپزي و شيريني پزي ويژه پدر، مادر و همسر كاركنان دانشگاه برگزار مي شود.
علاقمندان مي توانند براي ثبت نام از تاريخ 12 تا 19 آبان ماه به نمايندگان ورزش محل خدمت مراجعه نمايند.
تاریخ:
1397/08/12
تعداد بازدید:
233
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
 
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني جهرم مي باشد.
Powered by DorsaPortal