۱۳۹۸ يکشنبه ۲۷ مرداد
تريبون پرسش و پاسخ به شبهات دانشجويان دانشگاه با هدف ايجاد بستر علمي و فرهنگي مناسب براي تشويق وزمينه سازي فرايند توليد علم و نظريه پردازي در دانشگاه علوم پزشكي جهرم با حضور مسئولين دانشگاه برگزار شد .
تريبون آزاد با موضوع بررسي وضعيت آموزشي وصنفي و رفاهي در دانشگاه علوم پزشكي جهرم برگزار شد
به گزارش مفدا-جهرم" اين تريبون آزاد دانشجويي ، به تشكل همت انجمن اسلامي دانشگاه علوم پزشكي جهرم و با حضور دكتر رحمانيان رياست دانشگاه ، دكتر حجت معاون فرهنگي و دانشجويي ، دكتر روستا زاده معاون آموزشي و ديگر مسئولان دانشگاه برگزار شد .
ايجاد محيط مطلوب براي تشويق دانشگاهيان به مطالعه و تفكر خلاق در راستاي بصيرت افزايي و رفع ابهامات و پاسخ گويي به پرسش هاي مختلف در زمينه هاي فرهنگي ، رفاهي ،صنفي گروه هاي مختلف دانشجويي با انديشه هاي گوناگون ، از اهداف مهم برگزاري اين تريبون پرسش وپاسخ بود .

اين برنامه به مناسبت روز دانشجو درسالن شهيد قادري پرديس دانشگاه وبا حضور 300 نفر از اعضاء كانون ها و تشكل ها و دانشجويان دانشگاه برگزار شد .


دانشجويان كانون ها و تشكل هاي مختلف دانشگاه با ايجاد زمينه و ظرفيت براي شوراهاي صنفي دانشجويي و بررسي مشكلات آموزشي با هم فكري دانشجويان و همكاري مسئولين در برگزاري هرچه بهتر و ارائه نظرات شوراهاي مركزي كانون ها و تشكل هاي دانشجويي به انجام هرچه بهتر اين تريبون در دانشگاه كمك بزرگي نموده اند .

گفتني است در اين تريبون  كه با استقبال دانشجويان همراه بود، دانشجويان با آراء و انديشه‌هاي مختلف به بيان نظرات خود در مورد مشكلات دانشجويان در حضور مسئولان دانشگاه پرداختند.

تاریخ:
1397/09/19
تعداد بازدید:
81
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني جهرم مي باشد.
Powered by DorsaPortal