۱۳۹۹ پنج شنبه ۸ خرداد
تريبون پرسش و پاسخ به شبهات دانشجويان دانشگاه با هدف ايجاد بستر علمي و فرهنگي مناسب براي تشويق وزمينه سازي فرايند توليد علم و نظريه پردازي در دانشگاه علوم پزشكي جهرم با حضور مسئولين دانشگاه برگزار شد .
تريبون آزاد با موضوع بررسي وضعيت آموزشي وصنفي و رفاهي در دانشگاه علوم پزشكي جهرم برگزار شد
به گزارش مفدا-جهرم" اين تريبون آزاد دانشجويي ، به تشكل همت انجمن اسلامي دانشگاه علوم پزشكي جهرم و با حضور دكتر رحمانيان رياست دانشگاه ، دكتر حجت معاون فرهنگي و دانشجويي ، دكتر روستا زاده معاون آموزشي و ديگر مسئولان دانشگاه برگزار شد .
ايجاد محيط مطلوب براي تشويق دانشگاهيان به مطالعه و تفكر خلاق در راستاي بصيرت افزايي و رفع ابهامات و پاسخ گويي به پرسش هاي مختلف در زمينه هاي فرهنگي ، رفاهي ،صنفي گروه هاي مختلف دانشجويي با انديشه هاي گوناگون ، از اهداف مهم برگزاري اين تريبون پرسش وپاسخ بود .

اين برنامه به مناسبت روز دانشجو درسالن شهيد قادري پرديس دانشگاه وبا حضور 300 نفر از اعضاء كانون ها و تشكل ها و دانشجويان دانشگاه برگزار شد .


دانشجويان كانون ها و تشكل هاي مختلف دانشگاه با ايجاد زمينه و ظرفيت براي شوراهاي صنفي دانشجويي و بررسي مشكلات آموزشي با هم فكري دانشجويان و همكاري مسئولين در برگزاري هرچه بهتر و ارائه نظرات شوراهاي مركزي كانون ها و تشكل هاي دانشجويي به انجام هرچه بهتر اين تريبون در دانشگاه كمك بزرگي نموده اند .

گفتني است در اين تريبون  كه با استقبال دانشجويان همراه بود، دانشجويان با آراء و انديشه‌هاي مختلف به بيان نظرات خود در مورد مشكلات دانشجويان در حضور مسئولان دانشگاه پرداختند.

تاریخ:
1397/09/19
تعداد بازدید:
569
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
 
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني جهرم مي باشد.
Powered by DorsaPortal