۱۳۹۷ سه شنبه ۲۹ آبان
دكتر حجت معاون جديد فرهنگي دانشجويي دانشگاه علوم پزشكي جهرم به همراه تيم كاري خود در جوي صميمي پاي دغدغه ومشكلات خوابگاهي دانشجويان خوابگاههاي دخترانه نشست .
بازديد معاون جديد فرهنگي دانشجويي دانشگاه علوم پزشكي جهرم از خوابگاههاي دخترانه
معاون فرهنگي دانشجويي دانشگاه علوم پزشكي جهرم در اولين روزهاي كاري خود از خوابگاههاي دخترانه بهارستان ، بوستان و گلستان بازديد كرد . جهت مشاهده عكسهاي بيشتر به لينك زير مراجعه شود " http://www.mefda.ir/photo/50763/

در اين بازديد كه به منظور ارتقاي سطح سلامت و وضعيت رفاهي خوابگاه هاي دانشجويي صورت گرفت از سالنهاي كنفرانس موجود در خوابگاهها ، پانسيونها ، اتاقهاي tv وit و همچنين اتاقهاي شخصي دانشجويان  و آشپزخانه ها بازديد به عمل آمد .

معاون فرهنگي دانشجويي دانشگاه علوم پزشكي جهرم با نكته برداري دقيق از مشكلات و معضلات موجود در خوابگاههاي دانشجويي از مسئولين زيربط خواست در اسرع وقت با پيگيري مجدانه در صدد برطرف كردن مشكلات برآيند و در صورت حل نشدن مشكل گزارش كاملي از چگونگي انجام آن ارائه كنند .

وي با در نظر گرفتن شرايط مالي موجود در دانشگاه قول مساعدت در رفع مشكلات دانشجويان را داد و افزود : تا آنجايي كه امكان دارد در رفع نيازهاي دانشجويان تلاش خواهد شد .

وي در اين بازديد از خوابگاههاي دانشجويان متأهل وبين الملل نيز بازديد كرد و پاي صحبت و درد دل دانشجويان نشست و قول بررسي مشكلات آنان در كمترين زمان ممكن را داد .  

وي خاطر نشان كرد : اين بازديد هرماه و به صورت مداوم با حضور تيمي متشكل از مدير امور دانشجويي و كارشناسان اداره خوابگاهها انجام خواهد شد و مشكلات از نزديك مورد بررسي قرار خواهد گرفت .

وي با بيان اين مطلب كه  با حساسيت ودقت نظر پيگير مشكلات و مطالبات خوابگاهي دانشجويان خواهد بود از كارشناسان اداره خوابگاهها خواست ، اين مهم در كمترين زمان ممكن انجام شده و گزارشات كاملي از روند برطرف شدن مشكلات ارائه گردد .

جهت مشاهده عكسهاي بيشتر به لينك زير مراجعه شود "
تاریخ:
1397/01/21
تعداد بازدید:
37
منبع:
مفدا - جهرم
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0

ارسال نظرات
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني جهرم مي باشد.
Powered by DorsaPortal