۱۳۹۸ چهارشنبه ۱ خرداد
دكتر حجت معاون جديد فرهنگي دانشجويي دانشگاه علوم پزشكي جهرم به همراه تيم كاري خود در جوي صميمي پاي دغدغه ومشكلات خوابگاهي دانشجويان خوابگاههاي دخترانه نشست .
بازديد معاون جديد فرهنگي دانشجويي دانشگاه علوم پزشكي جهرم از خوابگاههاي دخترانه
معاون فرهنگي دانشجويي دانشگاه علوم پزشكي جهرم در اولين روزهاي كاري خود از خوابگاههاي دخترانه بهارستان ، بوستان و گلستان بازديد كرد . جهت مشاهده عكسهاي بيشتر به لينك زير مراجعه شود " http://www.mefda.ir/photo/50763/

در اين بازديد كه به منظور ارتقاي سطح سلامت و وضعيت رفاهي خوابگاه هاي دانشجويي صورت گرفت از سالنهاي كنفرانس موجود در خوابگاهها ، پانسيونها ، اتاقهاي tv وit و همچنين اتاقهاي شخصي دانشجويان  و آشپزخانه ها بازديد به عمل آمد .

معاون فرهنگي دانشجويي دانشگاه علوم پزشكي جهرم با نكته برداري دقيق از مشكلات و معضلات موجود در خوابگاههاي دانشجويي از مسئولين زيربط خواست در اسرع وقت با پيگيري مجدانه در صدد برطرف كردن مشكلات برآيند و در صورت حل نشدن مشكل گزارش كاملي از چگونگي انجام آن ارائه كنند .

وي با در نظر گرفتن شرايط مالي موجود در دانشگاه قول مساعدت در رفع مشكلات دانشجويان را داد و افزود : تا آنجايي كه امكان دارد در رفع نيازهاي دانشجويان تلاش خواهد شد .

وي در اين بازديد از خوابگاههاي دانشجويان متأهل وبين الملل نيز بازديد كرد و پاي صحبت و درد دل دانشجويان نشست و قول بررسي مشكلات آنان در كمترين زمان ممكن را داد .  

وي خاطر نشان كرد : اين بازديد هرماه و به صورت مداوم با حضور تيمي متشكل از مدير امور دانشجويي و كارشناسان اداره خوابگاهها انجام خواهد شد و مشكلات از نزديك مورد بررسي قرار خواهد گرفت .

وي با بيان اين مطلب كه  با حساسيت ودقت نظر پيگير مشكلات و مطالبات خوابگاهي دانشجويان خواهد بود از كارشناسان اداره خوابگاهها خواست ، اين مهم در كمترين زمان ممكن انجام شده و گزارشات كاملي از روند برطرف شدن مشكلات ارائه گردد .

جهت مشاهده عكسهاي بيشتر به لينك زير مراجعه شود "
تاریخ:
1397/01/21
تعداد بازدید:
40
منبع:
مفدا - جهرم
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني جهرم مي باشد.
Powered by DorsaPortal