۱۳۹۸ پنج شنبه ۶ تير
نتيجه پايش 9 ماهه امسال، معرفي شدند
جهرم، دانشگاه علوم پزشكي برتر در اجراي برنامه عملياتي
در پايان اين اجلاس، دانشگاه هاي علوم پزشكي فسا، ايران و تهران توانستند رتبه هاي اول تا سوم دانشگاه هاي علوم پزشكي كشور در اجراي برنامه عملياتي سال 95 بر اساس نتيجه پايش 9 ماهه امسال را كسب كنند.
به گزارش روابط عمومي دانشگاه علوم پزشكي جهرم(وبدا)، در دومين روز از اجلاس روساي دانشگاه ها و دانشكده هاي علوم پزشكي كشور كه با محوريت برنامه عملياتي سال آينده در بندرعباس برگزار شد، دانشگاه هاي علوم پزشكي برتر در اجراي برنامه عملياتي سال 95 بر اساس نتيجه پايش 9 ماهه امسال، معرفي شدند.

به گزارش وبدا، در پايان اين اجلاس، دانشگاه هاي علوم پزشكي فسا، ايران و تهران توانستند رتبه هاي اول تا سوم دانشگاه هاي علوم پزشكي كشور در اجراي برنامه عملياتي سال 95 بر اساس نتيجه پايش 9 ماهه امسال را كسب كنند.

بنا بر اين گزارش، دانشگاه هاي علوم پزشكي شهيد بهشتي در حوزه غذا و دارو، فسا در حوزه فرهنگي، دانشجويي و همچنين طب سنتي، كرمانشاه در حوزه بهداشت، شيراز در حوزه درمان و همچنين فناوري اطلاعات، اروميه در حوزه آموزش، ايران در حوزه تحقيقات و فناوري، ايرانشهر در حوزه پرستاري و جهرم در حوزه بازرسي رتبه هاي اول اجراي برنامه عملياتي سال 95 بر اساس نتيجه پايش 9 ماهه امسال را از آنِ خود كردند.
تاریخ:
1395/12/08
تعداد بازدید:
175
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني جهرم مي باشد.
Powered by DorsaPortal