۱۳۹۷ دوشنبه ۲۸ خرداد
بازديد قائم مقام وزير بهداشت به همراه رئيس اورژانس كشور از بيمارستان پيمانيه
دكتر ايرج حريرچي: بخشهايي از سقف بيمارستان پيمانيه نياز به عايق كاري مجدد دارد
قائم مقام وزير بهداشت به جهرم آمد تا از نزديك عملكرد دانشگاه را در سيل اخير بررسي كند.
به گزارش روابط عمومي دانشگاه علوم پزشكي جهرم(وبدا)، قائم مقام وزير بهداشت، درمان و آموزش كشور در سفر خود به جهرم و بازديد از دانشكده و پرديس دانشگاه علوم پزشكي جهرم و بيمارستان پيمانيه اين شهرستان با هدف در جريان قرار گرفتن روند چگونگي خدمات رساني به مردم و آسيب هايي كه بر اثر سيل و بارش باران به دانشكده، پرديس و ديگر واحدهاي دانشگاه وارد شده گفت: قسمتهايي از سقف بيمارستان پيمانيه كه به دليل بارندگي هاي اخير دچار مشكل شده است، بايد بازسازي شود. البته شايان ذكر است مردم نگران اين موضوع نباشند زيرا كه در خدمت رساني به مردم هيچ خللي وارد نمي شود.
دكتر ايرج حريرچي تصريح كرد: خدمات رساني در روزهاي باراني به مردم بسيار خوب بوده و تا كنون هيچ مشكلي در زمينه نيروهاي بيمارستان نداشته ايم.
سخنگوي وزارت بهداشت با اشاره به اينكه در اين سيل خوشبختانه آسيب جاني نداشته ايم و بيشتر مالي بوده است، افزود: با برنامه ريزي خوب در آينده نزديك خسارات بيمارستان و ديگر واحدهاي دانشگاه علوم پزشكي جهرم بايد جبران شود.
وي تصريح كرد: خوابگاه اين دانشكده كه دچار آسيب شده است بايد در اولويت باز سازي قرار بگيرد.
گفتني است: وزارت بهداشت تنها وزارتي بود كه مسئولي در رتبه قائم مقام وزير در جهرم حضور پيدا كرد و در جريان خسارات سيل در حوزه خود قرار گرفت.

 
 
تاریخ:
1395/12/01
تعداد بازدید:
147
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0

ارسال نظرات
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني جهرم مي باشد.
Powered by DorsaPortal