۱۳۹۸ دوشنبه ۷ بهمن
انتصاب...
طي حكمي از سوي رئيس دانشگاه دكتر مجيد ارجمند به عنوان معاون بهداشتي دانشگاه منصوب شد.
طي حكمي از سوي رئيس دانشگاه دكتر مجيد ارجمند به عنوان معاون بهداشتي دانشگاه منصوب شد.
🔸امروز جلسه معارفه اي با حضور رئيس دانشگاه و مديران معاونت بهداشتي در دفتر معاونت برگزار گرديد و دكتر مجيد ارجمند كار خود را به عنوان معاونت بهداشت دانشگاه آغاز كرد.

🔸دكتر رحمانيان گفت: معاونت بهداشتي بخاطر جايگاه و وظايفي كه بر عهده دارد از اهميت خاصي براي دانشگاه برخوردار است. طي چند ماهه گذشته اينجانب به عنوان سرپرست معاونت در خدمت همكاران محترم بودم، به همين خاطر اين جلسه با حضور من برگزار گرديد و آقاي دكتر ارجمند از امروز كار خود را با جديت و پشتكار آغاز مي كنند.

🔸دكتر ارجمند با اشاره به اين مطلب كه اولويت در بهبود و به سامان رساندن امور در معاونت بهداشتي با نيروي انساني است، گفت: نيروي محركه و پيشبرنده اين سيستم تعهد، دانش و تلاش نيروي انساني آن است و مفتخرم كه بتوانم خدمتگزاري براي همكاران و مردم عزيز شهرستان باشم.

🔻دكتر مجيد ارجمند پزشك عمومي است و از سال 88 تا 93 به عنوان مدير روابط عمومي دانشگاه مشغول خدمت بوده است.

متن ابلاغ دكتر مجيد ارجمند


🔻سلام عليكم
نظر به تعهد و تجارب شما، بدينوسيله جنابعالي را بعنوان معاون بهداشتي دانشگاه منصوب مي نمايم.
اميد است با اتكال به ايزد متعال و با بهره گيري از تمامي امكانات و ظرفيتهاي موجود در انجام وظايف محوله و رضايت مراجعين محترم كوشا باشيد.ضروري است با سرلوحه قراردادن راهبرد تفكر ، توكل و تلاش در انجام امور محوله و بكارگيري نيروهاي كاردان ، متعهد و كارآمد در آن معاونت و با سازماندهي متفكرانه و هوشمندانه تمام امكانات و منابع در اختيار به همراه برنامه ريزي اصولي و هدفمند نسبت به انجام وظايفي كه بعهده گرفته ايد مجدانه كوشش نماييد.
تاریخ:
1395/09/24
تعداد بازدید:
424
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
 
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني جهرم مي باشد.
Powered by DorsaPortal