۱۳۹۸ دوشنبه ۴ شهريور
بهداشت
رئيس دانشگاه علوم پزشكي جهرم از اجراي برنامه سلامت رمضان خبر داد
به گزارش روابط عمومي دانشگاه علوم پزشكي جهرم، رئيس دانشگاه از آغاز برنامه سلامت رمضان از 14 ارديبهشت لغايت 17 خرداد ماه سال 98 در جهرم خبر داد.
به گزارش روابط عمومي دانشگاه علوم پزشكي جهرم، رئيس دانشگاه از آغاز برنامه  سلامت رمضان از 14 ارديبهشت لغايت 17 خرداد ماه سال 98 در جهرم خبر داد.

دكتر محمد رحمانيان رئيس دانشگاه علوم پزشكي جهرم  با اشاره به شروع ماه مبارك رمضان گفت: با عنايت به ضرورت اجراي برنامه سلامت رمضان به دليل افزايش فعاليت مراكز تهيه و طبخ شيريني سنتي مخصوص اين ايام مثل زولبيا و باميه ، آش و حليم پزي و ...  و مراكز تهيه و عرضه عمومي افطاري و سحري و فعاليت بيشتر اماكن عمومي مساجد، محل هاي برگزاري مراسم ايام رمضان با حضور فعال بازرسين بهداشت محيط مجهز به تجهيزات پرتابل سنجش و نمونه برداري از آب و مواد غذايي و سطوح از 8 صبح تا 8 شب در ساعات اداري و غير اداري و روزهاي تعطيل اجرا مي گردد.

وي افزود اين برنامه با هدف حفظ و ارتقاي سطح سلامت جامعه و  همچنين به منظور كاهش و كنترل بيماري هاي مرتبط با آب  و مواد غذايي اجرا مي گردد.

وي از شهروندان و مسافرين گرامي خواست در هنگام خريد مواد غذايي به  مجوزهاي بهداشتي توجه نموده و مواد غذايي و شيريني هاي سنتي را از مراكز مجاز تهيه نمايند و در صورت مشاهده هرگونه تخلف بهداشتي با  شماره تلفن 190  سامانه رسيدگي به شكايات مردمي  كه 24 ساعته در اختيار شهروندان محترم مي باشد ، تماس بگيرند .
تاریخ:
1398/02/16
تعداد بازدید:
88
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني جهرم مي باشد.
Powered by DorsaPortal